Robot

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Proxik
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2007, o 11:42

Robot

Post autor: Proxik »

Witam.

Byla kiedyś taka gierka. Chodziło się robotem po licznych planszach i rozwalalo innye badziewia.

Info:

Grałem w to na Amidze 2000 qmpla
Typ: Platformówka
Rok: Myślę ze 90-94 ale nie mam pewności

Byli chyba bossowie ale nie jestem pewien. Mapy coś a`la jakieś kopalnie jakieś szyby wentylacyjne kopalni.

Grałem w to jakieś 10 lat temu pamiętam jak przez mgłę ale jeden motyw pamiętam na 100%

Był moment w grze kiedy qmpel nie mógł go przejść. była taka sciana i nie mógł jej przeskoczyć. taki jakby błąd gry.

Gra bodajże na 3 lub więcej dyskietek.
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Może Virocop?
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

THE BEST IS YET TO COME
Proxik
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2007, o 11:42

Post autor: Proxik »

Ten robot był mały. była to gra 2D .

Wielkość Robota była porównywalna do wielkości Żabki w Superfogu w porównaniu z resztą widoczną w tej grze na ekranie a może nawet mniejszy był ten Robocik.

Podobny do Marinsów ze Starcrafta był z tego co pamiętam.
Awatar użytkownika
Hardy
Posty: 87
Rejestracja: 19 cze 2006, o 22:43
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Hardy »

Robbo?
krocionóg
Posty: 72
Rejestracja: 29 gru 2005, o 13:17

Post autor: krocionóg »

turrican?
Były tego 3 części.
1991 - to był rok!
Proxik
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2007, o 11:42

Post autor: Proxik »

Ten Turrican podobny nie wiem czy to jest to. ? Zaraz qmpla zapytam. wydaje mi się ze robot w tej grze był gdziś tak 3/5 wielkości w tym Turrican moze 4/5. czyli trochę mniejszy.

Zaraz odpisze.

EDIT: Qmpla nie ma ale zagralem i 99% ze to jest to !

EDIT 2: TO TA GRA ! WIELKIE DZIĘKI

EDIT 3: Qmpel mowi ze to jest strasznie podobne ale jednak to nie to. wydawało nam sie. w tej grze której szukam robocik był o połowe mniejszy. i grafika nie aż tak podobna do Tyriana (czyli jak w tej).
Proxik
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2007, o 11:42

Post autor: Proxik »

pomoze ktos w koncu ?
krocionóg
Posty: 72
Rejestracja: 29 gru 2005, o 13:17

Post autor: krocionóg »

weź linijkę i dobrze obmierz robota - jak podasz rozmiar co do milimetra, to ktoś pomoże w końcu
1991 - to był rok!
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Proxik pisze:pomoze ktos w koncu ?
Myślisz, że na tym forum są wszystkowiedzące roboty, które przez 24 godziny na dobę spoglądają do każdego tematu i odpowiadają na posty w ciągu 5 sekund? Jeśli tak bardzo Ci (albo Twojemu "qmplowi", bo już się pogubiłem w tym co piszesz) zależy na tej grze to spróbuj sam poszukać gry, proponuję na początek przeczytać regulamin tego działu. I mógłbyś podać więcej detali a nie ciągle nawiązujesz do wielkości robota. Spróbuj sobie przypomnieć więcej szczegółów, bo z tymi informacjami trudno będzie Ci pomóc.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Proxik
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2007, o 11:42

Post autor: Proxik »

Sorka Jedi ale czekalem dluuugo i dluuuuugo. okazuje sie w koncu ze to Turrican. wczoraj brat przypomnial qmplowi ze to ta gra. jeszcze nie wiemy jaka to czesc ale po prostu wszystkie sprawdzimy bodajze cz.2

Mysle ze koniec tematu. ra znaleziona. to Turrican.
ODPOWIEDZ