Znaleziono: Super Tetris (było: jakies cos w stylu tetrisa)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Znaleziono: Super Tetris (było: jakies cos w stylu tetrisa)

Post autor: biegu »

Wiem ze juz kiedys poruszalem ten temat, ale nikt nie byl w stanie mi udzielic odpowiedzi, wiec moze teraz bo jest kilku nowych uzytkowników. Poszukuje gry w stylu tetrisa, gralem w nia kiedys na amidze, ukladalo sie klocki jak w kazdym tetrisie, ale byla taka kolorowa graficzka, jak sie ulozylo poziom to on wybuchał, i od dołu pojawiał sie obrazek (kolorowy) Co jakis czas zamiast klocków leciały takie małe bomby, którymi oczywiście można było wysadzić w powietrze kilka klocków. Niestety na HOLu nie ma tej gry pod nazwą tetris, więc tytuł pewnie będzie jakiś inny, albo tam nie ma wszystkich gier. Najbardziej mi to pasuje do takiego rosyjskiego (obrazki chyba były z krajobrazów rosyjskich) Aha przypomniało mi się jeszcze że im dalszy level tym na dole było na początku więcej klocków. Przygrywała tam chyba jakaś ciekawa muzyczka. Proszę o pomoc.
offca666
Posty: 25
Rejestracja: 5 cze 2006, o 16:37
Lokalizacja: Żory

Post autor: offca666 »

Czy nie chodziło Ci przypadkiem o Tetris Pro, czasem zwany Tetris 2000?
http://hol.abime.net/3841
Co prawda żadnych ruskich krajobrazów tam nie ma, ale od dołu ukłądają się ładne obrazki, czasem spadają bomby (które jednak nie wysadzają klocków tylko je tak jakby defragmentują).
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

niestety nie, ta gra wygląda daremnie przy tamtej.Właśnie tak myślałem że ktoś sobie pomyśli o tetris pro bo tez bomby i obrazki. W każdym razie mniej więcej o coś takiego chodzi ale bardziej kolorowe i chyba lepsze ogólnie:)


---------

No i co nikt nie pamięta albo nie grał w tego tetrisa? :(

---------

Ale ze mnie głupek... Wszedłem teraz sobie na Hol wybralem kategorie PUZZLE i przeglądałem wszystkie podobne i znalazłem Super Tetris nie wiem czemu wcześniej tego nie zrobiłem, dzisiaj wstałem i przyszło mi fo głowy że tam przecież jest opcja "szukaj"
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

temat do zamknięcia: SUPER TETRIS
Zablokowany