Znaleziono: Badlands (było: Futurystyczne wyścigi)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Znaleziono: Badlands (było: Futurystyczne wyścigi)

Post autor: olesio »

Witam. Poszukuję gry na Amigę, która o ile dobrze pamiętam zajmowała jedną dyskietke.
Widok był z góry. Futurystyczna sceneria. Na planszy występowały różne "przeszkadzajki"
na przykład w postaci prasy, która mogła zmiażdżyć nasz pojazd. W wyścigu uczestniczyły
trzy pojazdy. Po każdym wyścigu można było kupić jakieś ulepszenia samochodu. Nie jest
to na pewno gra "Carnage" i wydaje mi się że tytuł gry zaczynał się na "I" albo na "L", ale
tego nie jestem pewien, Pamiętam jeszcze tylko że można było chyba grać we dwóch i
że gazu dodawało się trzymając cały czas fire. Przeszukałem gry z kategorii racing na
HOL'u oraz na planetemu gry na litery "I" oraz "L", a także kategorie wyścigi na stronie
www.emulacja.net oczywiście i chyba to żadna z nich. Może ktoś kojarzy tytuł takiej gry?
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Niestety to nie to ;( Zapomnaiłem dodać że całość wyścigu była widoczna raczej nie
tylko z góry co lekko z boku i tytuł gry to było jedno słowo raczej. A i jeszcze dodam,
że całość wyścigu odbywała się tylko na jednym ekranie gdzie był widoczny cały tor.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Cos podobnego do BadLands ?
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Tak, dokładnie o tę grę chodzi. Dziękuje za pomoc, temat do zamknięcia.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Zablokowany