Znaleziono: Sink or Swim (Ratowało się ludzi z tonącego...)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
pbsniper
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2007, o 13:31

Znaleziono: Sink or Swim (Ratowało się ludzi z tonącego...)

Post autor: pbsniper »

Szukam gry.
Pamiętam tylko że była to platformówka. Ratowało się ludzi z tonacego statku. Przesuwało się skrzynie i takie tam, poziom wody sie podnosił i trzeba było ludzi doprowadzic do wyjscia (można było raz na etap puscic ponton żeby się nie potopili).
I tak kolejne plansze. Było ich chyba z 60
Ostatnio zmieniony 27 paź 2007, o 14:36 przez pbsniper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Na ilu byla dyskietkach, na jakiej Amidze grales, czy ekran byl przesuwany (tak jak na Superfrogu)
pbsniper
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2007, o 13:31

Post autor: pbsniper »

Nie wiem ile było dyskietek, ani jaka amiga (grałem w to raz u znajomych) ale ekran się przesuwał na boki i do góry (można było chodzic po drabinach).
Pamietam ze zdobywało sie hasła do poszczególnych poziomów (ostatni to było chyba WELL DONE!).
Jeszcze sobie przypomniałem że chyba można było podkładać bombki żeby rozwalić skrzynie, i nie można ich było samemu przesunąć, czasami byłydźwignie i taśmy jak w ładowniach statku.
Można było pływać pod wodą do końca zapasu tlenu.
pbsniper
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2007, o 13:31

Post autor: pbsniper »

Dobra znalazłem to: Sink or Swim
Zablokowany