Znaleziono: Assassin Special (było: platformówka)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
REveAL
Posty: 11
Rejestracja: 9 maja 2007, o 08:23

Znaleziono: Assassin Special (było: platformówka)

Post autor: REveAL »

Witam. Dawno nie zaglądałem na to forum.
Otóz daawno temu kiedys jak jeszcze miałem prawdziwą amige 500 miałem fajna gre platformową. niestety za chiny nie moge sobie przypomniec nazwy. Sproboje was naprowadzic jakos a nóż ktoś mi poda tytuł i bede wdzieczny.

To była wogole chyba któras z kolei cześć tej gry. Lata sie gosciem z pistoletem (widok taki jak w super frog). Gra bardzo kolorowa. Pamietam, ze gosciu mial mozliwosci klejenia sie do scian (ale nie mam pewnosci i nie jest to Zool). To co naprowadzi was najbardziej to pewien aspekt. W grze chodzilo sie po planszy z dźwigami w tle. Takie dzwigi jak przy budowoniu bydynkow. Super muzyka tam byla. Calkiem mozliwe ze to byla 3cia czesc.ale pewnosci tez nie mam.

ps - dodam, ze juz kiedys pytalem o ta gre na forum cconline.ale niestety ani tamta strona nie dziala ani ja nie pamietam tytulu tej gry. :(
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Assassin
albo
Assassin Special Edition
http://hol.abime.net/3326
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
REveAL
Posty: 11
Rejestracja: 9 maja 2007, o 08:23

Post autor: REveAL »

Taaaakkkk.to ta gra. Special Edt
Zablokowany