Znaleziono: Magic Serpen (było:Zjadanie różnych przedmiotów)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
adf85
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2009, o 23:22
Lokalizacja: Szczecin

Znaleziono: Magic Serpen (było:Zjadanie różnych przedmiotów)

Post autor: adf85 »

Witam wszystkich, kiedys juz bylem na tym forum, ale zapomnialem nicka, więc na nowo przeszedłem proces rejestracji

Juz od kilku lat sie zastanawiam, ale nie mogę dojsc do tytułu gry, poniewaz za mlodu mówiłem "zagrajmy w gąsienice"

Gra miała widok z góry, grafika była calkiem niezla i skomplikowana jak na tamte czasy. Pełzało się zieloną gąsienicą / wężem po planszach i zjadało przedmioty takie jak jabłka, banany, truskawki. Były też toporki, które skracały nas do głowy + 4 bloczki. Za kazdy zjedzony owoc przybywał bloczek. Były również spowalniacze i przyspieszacze oraz teleporty. Plansze posiadały różne grafiki. Pamiętam, że na ekranie startowym ten wąż czy gąsienica był bodajże na niebieskim tle wśród roślinek.

Proszę was o przypomnienie mi tytułu tej gry, bo pamiętam, że jest ona świetna i chciałbym w nią znów zagrać. Cierpię na brak nowych starych tytułów :)

PS. Ważny szczegół. Kiedy zebrało się toporek lub przeszło planszę (zbierając wszystkie owoce) to te bloczki, czyli kawałki naszego ciała pękały tak pyk pyk pyk pyk po kolei w niewielkich odstępach, a gdy wszystkie zostały unicestwione to odliczało bonus za czas. Odznaczało się to dość charakterystycznym dźwiękiem, który im mniej zostało do odliczenia na rzecz bonusu, tym miał wyższy ton.
AMIGA 500+
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Zjadanie różnych przedmiotów wężem, widok z góry

Post autor: Blod »

|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
adf85
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2009, o 23:22
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zjadanie różnych przedmiotów wężem, widok z góry

Post autor: adf85 »

tak, to właśnie ta gra. SUPER, teraz będę miał w co grać :)

Dzięki Blod
AMIGA 500+
Zablokowany