Znaleziono: Navy Seals (było: jakiś komandos)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Znaleziono: Navy Seals (było: jakiś komandos)

Post autor: biegu »

Pamiętam miałem kiedyś grę w której było się chyba komandosem. Trzeba było znaleźć bomby rozmieszczone na planszy. Bomby miały zegar, jak taki budzik. Co pamiętam to to że można było w dość efektowny sposób wchodzić na wyższe piętra - Bohater robił taki wymyk i wchodził na górę. Jaki to był tytuł?
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: jakiś komandos

Post autor: Shoonay »

Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: jakiś komandos

Post autor: biegu »

Shoonay pisze:Assassin?
Nie to nie to. Pamiętam, że w tej grze miało się konwencjonalne bronie (karabin, noże). To też była platformówka jak assasin ale kamera była chyba dalej że było większe pole widzenia. Gra była widziana z perspektywy jak assasin ale ludzik chyba był mniejszy.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2009, o 20:08 przez biegu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: jakiś komandos

Post autor: Shoonay »

Bionic Commando? Strider?
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: jakiś komandos

Post autor: biegu »

Shoonay pisze:Bionic Commando? Strider?
niestety ani jedno ani drugie, takie zbyt kolorowe i jakieś kosmicznawe. To był taki normalny żołnierz z bronią strzelało się do innych i trzeba było zbierać bomby które gdzieś były podłożone przez jakichś terrorystów. Te bomby wyglądały jak budziki. Chyba odszukiwanie bomb było głównym celem ale nie jestem pewny.
Awatar użytkownika
simian raticus
Posty: 32
Rejestracja: 1 lis 2007, o 20:17
Lokalizacja: wyrko zwane prycza

Re: jakiś komandos

Post autor: simian raticus »

Fire Force?

Obrazek
Życie jest bez sensu! Bezsens ma sens, bo jego istotą jest właśnie on sam! Zero nie istnieje! 2+3=4!
XBL: polish_viking
PSN: dead_brain-666
Xfire: hans_kleinman
Steam: scharfstein
鉄拳
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: jakiś komandos

Post autor: biegu »

simian raticus pisze:Fire Force?
heheh no nie no fire force to chyba każdy zna :) chodzi mi o co innego. Ale jest żołnierz, są bronie, tam trochę inaczej gra wyglądała. Nie wiem czy tam się chodziło na zewnątrz czy tylko w środku. Wchodziło się do różnych drzwi, chodziło się po drabinkach, ale taką charakterystyczną rzeczą co pamiętam to było to że jak chciałem wskoczyć na coś co było wyżej to dawałem góra i on taki fajny wymyk zrobił i był na górze.

-----

edit

No nareszcie udało mi się znaleźć grzebałem na Holu i się dogrzebałem w końcu. Chodzilo mi o NAVY SEALS już myślałem, że tego nie znajdę.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2009, o 22:40 przez biegu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: jakiś komandos

Post autor: Shoonay »

Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: jakiś komandos

Post autor: biegu »

Shoonay pisze:Navy Seals?

hehe napisałeś posta w tym samym czasie co ja :) dokładnie o ta grę chodziło. Dziękuje

----

Teraz w to grając widzę że namieszałem, zamiast zbierania bomb to się je podkłada :) nie ma noży tak jak myślałem że są. No tak to jest jak się w coś bardzo dawno nie gra to i pamięć płata figle. W każdym razie dzięki wszystkim za cierpliwość.
Zablokowany