Znaleziono: Lost Dutchman Mine (było: Świetna gra, ale prob)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
mianko
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2009, o 17:32

Znaleziono: Lost Dutchman Mine (było: Świetna gra, ale prob)

Post autor: mianko »

Witajcie kiedyś na mojej Amidze grałem w taką gierkę, ale nie mogę sobie przypomnieć jej tytułu, więc pomóżcie, gre postaram się opisać szczegółowo co tam się robiło.

To były klimaty dzikiego zachodu (kowboje, bandyci, szeryf itp.) chodziło się takim człowieczkiem (kojarzył mi się z dziadkiem) jak się było w mieście to kamera była z boku, jak się wychodziło z miasta to kamera była od góry a na pustyni był punkt i tym punktem była moja postać. Tym dziadkiem jak się chodziło to na pustyni można było spotkać napady przez bandytów, i wtedy trza było w nich strzelać z rewolweru, tak samo jak się spotkało grzechotnika to trza było go zastrzelić,jak się zastrzeliło grzechotnika to zabierało się go jako pożywienie,w grze można było chodzić nad rzeczkę łowić ryby by uzyskać pożywienie i przesiewać sitem piasek nad rzeczką w poszukiwaniu złota, tak samo można było pójść do kopalni złota i go szukać. W miasteczku można było uprawiać hazard poprzez gre w pokera, oraz można było w miasteczku kupować ekwipunek tj sito do przesiewu złota, rewolwer itp.

Tyle pamiętam o tej grze, jak ktoś ma pomysły na tytuł to proszę pisać :D
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Świetna gra, ale problem z tytułem....

Post autor: Shoonay »

mianko
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2009, o 17:32

Re: Świetna gra, ale problem z tytułem....

Post autor: mianko »

Tak, to jest to! wielkie dzięki :D
Zablokowany