Znaleziono: Zero Team (było: Bardzo proszę o pomoc z tytułe)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
kristoph

Znaleziono: Zero Team (było: Bardzo proszę o pomoc z tytułe)

Post autor: kristoph »

Witam, bardzo proszę o pomoc w znalezieniu tytułu gry. Nie mogę odszukać nazwy pomimo starań. Będę naprawdę baardzo wdzięczny wam.

Opis: Jest to typowa arcade bijatyka "do przodu". Fabuła jest następująca, zostaje porwana pewna panienka przez jakichś ninja czy samurajów. W każdym razie coś z kulturą dalekiego wschodu to ma związane. My jako gracze mamy do wyboru 4 postaci: 3 panów (1 ubrany na czerwono, drugi niebiesko, 3 jest grubszy i ubrany na zielono) i 1 panią (skromnie ubrana:P). Nazwa jednego z tych panów to coś wspólnego z literą Z (np. Z-tao; nie jestem pewien). Po wyborze postaci zostajemy przywiezieni helikopterem do jakiegoś kanionu i walczymy ze zwykłymi płotkami (tzw. rozgrzewacze). Po jakimś czasie dochodzimy pod pewną bramę, przechodzimy przez nią i mamy przejściówkę z dwoma dużymi (hm samurajami? cięzko określić, coś w tym stylu). W tej przejściówce znajdują się też ukryte w słupkach (które naturalnie można zniszczyć) bazuki. W innej przejściówce jest np. boss który skacze bardzo wysoko do góry i trzeba się przemieszczać (uciekać) bo inaczej spada na ciebie i zabiera duużo życia. Wyglądem on również przypomina ninja, samuraja (przykro mi nie znam się). Dodam też że co lepsi gracze jak pamiętam grali dwójkami,z czego jeden szedł do ataku,a drugi kolekcjonował bazuki na ostatniego bossa w grze (trudnego). No i gra dostępna była na automaty (MAME).

Bardzo dawno temu grałem w tę grę hm. jakieś 15 lat temu? Dziś jako już dorosły przypomniałem sobie klasyki gier automatowych jak Cadillaci, Violent Storm, Vendetta, Golden Axe (szczególnie 2część), Asterix, Night Slasher, Hook, nieśmiertelne Metal Slug 1, czy Tekkena 1-3 (choć Tekkena nowsze częsci regularnie pogrywam na PS3:D)
Proszę o nazwę tej poszukiwanej gry lub jakiś trop na nią.
Awatar użytkownika
haynor
Posty: 25
Rejestracja: 21 maja 2003, o 16:43
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Bardzo proszę o pomoc z tytułem gry.

Post autor: haynor »

Mystic Warriors częściowo pasuje.
Gość

Re: Bardzo proszę o pomoc z tytułem gry.

Post autor: Gość »

haynor pisze:Mystic Warriors częściowo pasuje.
No niestety to nie ta gra;/ Ale mimo to dziękuje za propozycje i chęć pomocy. Czekam na dalszą pomoc odnośnie tytułu gry...
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Bardzo proszę o pomoc z tytułem gry.

Post autor: ZB »

"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Kristoph

Re: Bardzo proszę o pomoc z tytułem gry.

Post autor: Kristoph »

ZB pisze:Zero Team? (nie emulowane)
http://www.youtube.com/watch?v=J1HIdMz3sQM

Wiesz co? .... Należy ci się skrzynka piwa lub innego lepszego alkoholu.. Tak, to ta gra :D Naprawdę nie wiem jak mam ci dziękować.. I widać, że na tym forum są naprawdę ELITARNI gracze :D. Jeszcze raz stokrotne dziękuje xD
BTW: Jesteś z Tarnobrzega.. To pozdrowienia z Sandomierza ;) Kristoph
Zablokowany