Magic User Interface v3.8

Dyskusje i pytania na temat oprogramowania amigowego.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
EddY-ac
Posty: 4
Rejestracja: 9 paź 2004, o 01:18
Kontakt:

Magic User Interface v3.8

Post autor: EddY-ac »

Witam, mam problem z paskudnym wygladem AmiGG, i wszystkich programow dzialajacych pod Magic User Interface :wink: Moze ktos ma pelna wersje MUI?? moja przepadla dawno temu wraz z padem Amigi :cry:
Ostatnio zmieniony 9 paź 2004, o 15:48 przez EddY-ac, łącznie zmieniany 1 raz.
KIedyś A1240/33Mhz, teraz Winuae, ale i tak nie jest żle
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

A skiny??
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Podaj mi kolego na priva, swojego maila, zobaczymy co da sie zrobic :wink:
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
amigafan
Posty: 694
Rejestracja: 1 cze 2004, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amigafan »

Aby mieć pełną wersję MUI należy ją zarejestrować=kupić więc proszę nie namawiać do kradzieży jaką jest piractwo!!!!!
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Weź nie przesadzaj bo ty pewnie też piratujesz i założe się że siedzisz na nielegalnym Windowsie :wink:
EddY-ac
Posty: 4
Rejestracja: 9 paź 2004, o 01:18
Kontakt:

Post autor: EddY-ac »

Dzieki Atalante za pomoc

amigafan pisze:Aby mieć pełną wersję MUI należy ją zarejestrować=kupić więc proszę nie namawiać do kradzieży jaką jest piractwo!!!!!
No tak, szkoda tylko że pan od mui siadł Se na laurach i już nic nie robi, moim zdaniem programik jest tak stary ze powinien mieć status freeware. Tak poza tym miałem kiedys oryginalne dyski do workbencha 2.0 i 3.0 niestety przeprowadzka i czas je troszke już uszkodzil, może wiesz gdzie mogę je kupic? Był czas kiedy szedłem sobie do sklepu i kupowałem orginalne gierki i programy (Hiredguns <mniam>) ale tych czasów już nie ma
I ja nie mam czasu na szukanie… Wiec jak możesz to daj mi namiary gdzie mogę kupic stare legalne programy… Flashback’a tez chciał bym mieć w oryginale :oops:
Ostatnio zmieniony 9 paź 2004, o 15:48 przez EddY-ac, łącznie zmieniany 1 raz.
KIedyś A1240/33Mhz, teraz Winuae, ale i tak nie jest żle
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Workbencha ostatnio widziałem na Allegro ale nie jestem pewien czy jeszcze jest...

"szukaj a znajdziesz'' :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Niestety, jesli chcesz kupic stare, oryginalne gierki to pozostaje tylko Allegro, bo nikt ich juz nie sprzedaje i dlatego maja status Abandonware. Status ten nie oznacza, ze pobieranie takiej gierki z sieci jest legalne, bo nie jest, oznacza jedynie, ze takiej gierki (programu) nie mozna juz nigdzie nabyc. Sam mam troche gierek i nie wyobrazam sobie np, grania w tornado bez map zawartych w oryginalnej wersji.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
DanielP
Posty: 178
Rejestracja: 5 paź 2004, o 12:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DanielP »

amigafan pisze:Tak poza tym miałem kiedys oryginalne dyski do workbencha 2.0 i 3.0 niestety przeprowadzka i czas je troszke już uszkodzil, może wiesz gdzie mogę je kupic?
Kupic mozna na Allegro, ale zazwyczaj sprzedawca zaznacza, iz nie wie czy dyski sa w 100% sprawne.

Ja tez mialem oryginalne Workbenche w kilku wersjach i tez popadaly.
Wiec na te same nosniki nagralem sobie takie sciagniete z netu.
A co mialem zrobic, po 15tu latach zapis magnetyczny siada jak muchy na lep. Ciekaw jestem, czy taka operacja w/g prawa to tez piractwo ? W koncu firmowe dyski mialem, tylko ze sie czytac nie chcialy. A niestety reklamowac nie moge ani u sprzedawcy, ani u Commodore :D
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Und hier ist der Hund fergraben :)

Na szczescie instrukcja obslugi, mapy, opisy i pudelka raczej nie padna :D
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
amigafan
Posty: 694
Rejestracja: 1 cze 2004, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amigafan »

ALE MUI NIE JEST ABANDONWARE I NIC NIE UPOWAŻNIA DO JEGO PIRACENIA=KRADZIEŻY!!!

Poza tym autor MUI dalej je rozwija. Już dawno pwstała wersja3.9 dla AmigaOS4 i MorphOS.
A jeżli uważasz, że MUI powinno mieć statuas freeware to się z tym zwróc do autora a nie popieraj piractwo!

Amos pisze:Weź nie przesadzaj bo ty pewnie też piratujesz i założe się że siedzisz na nielegalnym Windowsie :wink:
Akurat tak się składa, że nie używam peceta tylko Amigi i mam LEGALNY AmigaOS 8)
ODPOWIEDZ