Przerobki

Dyskusje i pytania na temat oprogramowania amigowego.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
BlackSheepPL
Posty: 2
Rejestracja: 7 cze 2005, o 22:37

Przerobki

Post autor: BlackSheepPL »

czy jest jakis program ktory przerabia gry ktore chodza bez emulatora amigi na PC
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Hmm, mam problemy ze zrozumieniem tego zdania (może to z powodu braku interpunkcji :? )
Jeśli chodzi o przerabianie gier działających na PC (bez użycia emulatora Amigi, bo niby po co używać emulatora Amigi, skoro gra chodzi na PC bez niego :? ) to - na co przerabianie? Na Amigę? Nie, można tylko napisać grę od nowa - Amiga i PC to dwa różne od siebie komputery.
Jeśli chodzi o przerabianie gier amigowych przy użyciu komputera PC to na co chcesz je przerabiać i po co ?
Zgłupiałem :? (a myślałem, że bardziej już się nie da, a jednak się dało :P )
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
BlackSheepPL
Posty: 2
Rejestracja: 7 cze 2005, o 22:37

Post autor: BlackSheepPL »

chodzi mi o przerobke gier z amigi na pc zeby chodzily z pliku exe
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Zdaje się że chodzi o grzebanie w danych/archiwach/zasobach gier...

Niestety niema jednego jedynego, cudownego i wspaniałego sposobu na wszystkie gry - to wszystko zależy od gry.

W niektórych przypadkach trzeba szukać bardzo trudno/wogóle nie dostępnych archiwizerów które napisali sami programiści, dla danej gry lub ich serii...

W innych (patrz większość FPP/FPS powyżej Quake'a ;)) wystarczy wleźć do odpowiedniego pliku jakimś popularniejszym archiwizerem i w mig okaże się że to gołe/bardzo słabo skompresowane pliki *.zip...



--== Wyedytowano po poście informacyjnym ==--
Aha... w takim razie o kant... stołu można roztrzaść mój wywód i wystarczy powiedzieć: Nie da się!*



*bez odpowiedniej znajomości "silnego" języka oprogramowania...
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Sie nie da sie.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
ODPOWIEDZ