Systemy

Dyskusje i pytania na temat oprogramowania amigowego.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
barabasz7
Posty: 11
Rejestracja: 10 cze 2005, o 00:08

Systemy

Post autor: barabasz7 »

Witka! skąd można ściągnąć Workbencha 40 bądź jakis inny system byle był prosty w obsłudze (nowszy jednak od workbencha 31 - czy jest dostępna opcja takiego oprogramowania wraz z pełną konfiguracją (chodzi mi o to żeby miał w sobie juz najważniejsze programy, żeby nie szukać ich po kątach? ( coś jak w możliwym do ściągnięcia tutaj Workbench 3.1 + zestawik...) dzięks z góry
P.S. dokładnie chodzi mi o partycje z zaistalowanym systemem i masą dodatkowego softu:) AMIGA RULEZ
BArabasz
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Trzeba sobie taki system zanabyc droga kupna. Nikt nie zrobi partycji z masa softu, bo wiekszosc oprogramowania jest komercyjna.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 229
Rejestracja: 25 sty 2005, o 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzesiek »

Primo - wb4.0 jest w sprzedaży, więc nie można go sobie ściągnąć jak wb3.1, a nawet jeśli to nikt nie kupi wb4.0 żeby go tylko zamięscić by inni mogli go sobie ściągać. Na e-mule widziałem jeynie obraz iso z wersją beta. Poza tym jeśli nie chcesz samemu rozbudowywąc wb to ściągnij sobie nakładkę taką jak amigasys albo aiab.
man and the beast go to the east
Awatar użytkownika
piteq
Posty: 74
Rejestracja: 30 kwie 2005, o 15:08
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: piteq »

Primo - wb4.0 jest w sprzedaży, więc nie można go sobie ściągnąć jak wb3.1
Primo:Nie wb4.0 tylko AmigaOS 4.
Secundo:WB 3.1 podobnie jak AOS 4 w chwili obecnej jest sprzedawany i chronią go prawa autorskie.Zauważ że takie "nakładki" jak AmigaSYS czy AIAB nie mają plików systemowych i trzeba je dogrywać samemu z ADFów.Nie zastanawiałeś sie dlaczego?
Witka! skąd można ściągnąć Workbencha 40
Nawet jak sobie ściągniesz z muła czy innego p2p ISO z AOS 4 i wypalisz na płytke to i tak go nie zainstalujesz na gołłym clasicu.
Awatar użytkownika
phl22
Posty: 296
Rejestracja: 29 sty 2005, o 08:39
Lokalizacja: Newark UK (Zabrze)

Post autor: phl22 »

O.S4 Jest w sprzedaży ???????? :D :D :D :D :D
Myślałem że jeszcze nie jest skończony,tylko wersje beta (niepełne) są dodawane do nowych Amig ;))
:D
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Sama prawda, tak jak mowisz. Kupic mozna na razie 3.9 i 3.5 na rynku wtornym. 3.1 niby tez, ale bez problemu mozna go znalezc w internecie, na stronach Amigowych.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
piteq
Posty: 74
Rejestracja: 30 kwie 2005, o 15:08
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: piteq »

O.S4 Jest w sprzedaży ????????
Myślałem że jeszcze nie jest skończony,tylko wersje beta (niepełne) są dodawane do nowych Amig )

Pełny czy niepełny,sprzedawany czy dodawany.Człowieku nie łap mnie za słówka tylko spróbuj zrozumieć sens posta.Chodziło mi jedynie o zwrócenie uwage że WB3.1 nie jest bezpłatny co by mogła sugerować wypowiedź mojego przedmówca.
Słowo "dodawany",podobnie jak "sprzedawany" też nie jest najlepsze w tym przypadku.Najbardziej chyba pasuje "rozprowadzany".
Awatar użytkownika
phl22
Posty: 296
Rejestracja: 29 sty 2005, o 08:39
Lokalizacja: Newark UK (Zabrze)

Post autor: phl22 »

piteq pisze:
O.S4 Jest w sprzedaży ????????
Myślałem że jeszcze nie jest skończony,tylko wersje beta (niepełne) są dodawane do nowych Amig )

Pełny czy niepełny,sprzedawany czy dodawany.Człowieku nie łap mnie za słówka tylko spróbuj zrozumieć sens posta.Chodziło mi jedynie o zwrócenie uwage że WB3.1 nie jest bezpłatny co by mogła sugerować wypowiedź mojego przedmówca.
Słowo "dodawany",podobnie jak "sprzedawany" też nie jest najlepsze w tym przypadku.Najbardziej chyba pasuje "rozprowadzany".
Nie miałem zamiaru łapać za słówka.
Może niezrozumiałem sensu posta.
sorry
:(
-Daniel-
Posty: 15
Rejestracja: 25 cze 2005, o 10:35
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Post autor: -Daniel- »

Ja potrzebuje jakiejś wersji z Sayem. Najlepiej workbench 2.0.adf. Wyślijcie mi go prosze na miala Daniel.92@vp.pl. Z góry THX. 8)
©D@niel©
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Ja potrzebuje jakiejś wersji z Sayem

przecież napisałem Ci że jest w wersji 1.3 i przy jego pomocy, nic nie kopiując, przenosząc itp. itd. możesz odpalić "Say".
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
ODPOWIEDZ