Program Muzyczny - DIGI BOOSTER

Dyskusje i pytania na temat oprogramowania amigowego.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Podeslalem Ci dwa archiwa, jedno lzx do rozpakowania pod Amiga i drugi DMS, ktory jest spakowanym obrazem dyskietki. bez problemu powinno go widzeic UAE poprzez programik xdms. Wiekszasc dyskietek mam wlasnie w tym formacie, bo jest to format pochodzacy z Amigi i najbardziej rozpowszechniony na niej archiwizer dyskietek.

System Deathmieszka sciagniesz ze strony glownej S.E.G.A, AmigaSystez jest dostepny na sieci, wystarczy pogooglowac, albo przejrzec forum, ostatnio znowu sporo o tym bylo.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: VeloN »

to jak odpalić Dmsa jakl mi nie widzi???? :cry: wogóle znacie jescze jakies inne ciekawe programy muzyczne oprócz SOUNDTRACKER DIGIBASTER I PROTRACKER? ale odpowiedzcie mi też na pierwsze pytanie będe wdzięczny :D
A500 Kick13 1MB Ram :)
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Sciagnij z sieci programik xdms i umiesc w katalogu razem z UAE, powinno wtedy dzialac.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: VeloN »

Atalante pisze:Sciagnij z sieci programik xdms i umiesc w katalogu razem z UAE, powinno wtedy dzialac.
Niestety mam Windows XP moge mieć win9x ale ja wole XP :D więc to da się odpalić pod dyskietką startową? ;)
A500 Kick13 1MB Ram :)
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

VeloN pisze:Jest mały problem to co mi przysłaliście to żaden obraz dyskietki mi nie odczytuje na WinUAE zgłaszam się z reklamacją! ;) czemu mi to niechce odpalić? :cry: używam najnowszej wersji WinUAE oraz Kickstarta 1.3 prosze pomóźcie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D czekam... i będe wdzięczny za pomoc 8)
Uparłes sie na ten kick1.3 !!!!!
Ustaw emulacje A1200 (odpowiedni kick, grafike itd) to na pewno Ci zadziala
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: VeloN »

Bo miałem A500 no to co? a Kick 1.3 jest dobry odpala prawie wszystko :D
A500 Kick13 1MB Ram :)
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

VeloN pisze:a Kick 1.3 jest dobry odpala prawie wszystko :D
eeee... no czy on taki dobry :?: :wink: Jest to bardzo stara wersja kickstartu i o ile do starszych gier jest częto nieodzowny (bo pod niego były pisane) to do nowszych oraz dużej części programów na nic się nie przyda bo jest zbyt "ubogi"
Nie kombinuj na siłę tylko odpalaj pod podanymi konfiguracjami. Peace.
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
ODPOWIEDZ