CD32+Promodule = problem :(

Dyskusje i pytania na temat oprogramowania amigowego.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
DieseL
Posty: 5
Rejestracja: 2 paź 2005, o 00:06
Lokalizacja: Zabrze

CD32+Promodule = problem :(

Post autor: DieseL »

Witam :)
Na wstepie przepraszam wszystich modow i adminow, ale nie wiedzialem gdzie umiescic ten temat :)
chodzi mi w zasadzie o rzecz ( dla was urzytkownikow forum ) prosta, a mianowicie:
Pozsiadam CD3+Promodule+HDD 40 MB+8MB fast( na HDD zainstlowany WB 3.1+opus ) i dodatkowo posiadam kabelek Fullmodem wraz z niezbednym orogramowaniem na HDD ( tzn Transdisk) Moj problem polega na tym ze konsolka jakos dziwnym trafem nie chce sie zobaczyc z PC :( (probowalem jusz wszystkich opcji SET1\2 COM1\2 i wszystkie predkosci poczawszy od bodajze 11200 w zwyz :() i zawsze wystepuje "filed return code 10" i mie mam koncepcji na to aby moc to normanie uruchomic ?!
Posze o pomoc i bede wdzieczny :)
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

A co wykonujesz (uruchamiasz) na Amidze i PC, aby sie te dwa komputery "zobaczyły".
Chyba mialo być NULLMODEM :)
A jaki program pokazuje ten błąd?
DieseL
Posty: 5
Rejestracja: 2 paź 2005, o 00:06
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: DieseL »

Fullmodem - NULLMODEM ( literuffka:)) zapodaje na PC Transdisk ruchmiam w kazdej konfiguracji Com1\2 na PC odpalam programik, a po odpaleniu Amigi wyskakuje mi "filed return code 10" :( za chiny sprzety nie chca siebie zobaczyc :(
CD32+Promodule+40MB HD+8 MB fast
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

A sadzisz ze dzieki temu oprogramowaniu te dwa komputery "zobaczą" sie, tak jak w Otoczeniu Sieciowym pod Windowsem?
Poczytaj sobie ten >>link<<

Sciagnij PC2Am308 z Aminetu, wtedy z poziomu Amigi bedziesz mial dostep do wszystkich dysków na pececie
ODPOWIEDZ