Naprawa dyskietki

Dyskusje i pytania na temat oprogramowania amigowego.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roszak
Posty: 192
Rejestracja: 12 sie 2006, o 19:53
Lokalizacja: Szczecin

Naprawa dyskietki

Post autor: Roszak »

Mam WB 2.05 Extras 2.05 i Fonts 2.05 orginalne i extras oraz fonts naprawiłem przegrywając bo nie działały ale WB przegrywam i dalej kicha na dyskietce kilka rzeczy się nie włącza write protected i mam pytanie da się coś
z tym zrobić

ps. Amigafan jak byś coś tu pisał to nie dawaj mi kazania że złodziej jestem i że kradnę ponieważ mam orginały :roll: :roll: :wink: :wink: :D :D
Awatar użytkownika
jw_amigowiec
Posty: 171
Rejestracja: 18 gru 2004, o 13:48
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: jw_amigowiec »

Znaczy jak sie nie wlacza ochrona przred zapisem? Fizycznie uszkodzony "dzyndzelek" do zaslepiania dziurki, czy uszkodzona stacja? Spotkalem sie z uszkodzona (zabrudzona konkretniej) stacje, ktora ignorowala ochrone przed zapisem. Ale to ma sie nijak do dyskietek. Normalnie legalnie mozesz sobie pobrac z internetu workbencha w takiej wersji, w jakiej masz ROM, nagrac na dyskietki i go uzywac.
Awatar użytkownika
Roszak
Posty: 192
Rejestracja: 12 sie 2006, o 19:53
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Roszak »

A skąd, podasz linka :?: :?: :?:
Na tym czarnym w dyskietce w jednym miejscu są rysy i to dlatego, jak kopiuję w X-Copy to jest 5 szóstek a jak są szóstki to kicha powinny być same zera :cry: :cry: :cry:
Podaj linka
Awatar użytkownika
jw_amigowiec
Posty: 171
Rejestracja: 18 gru 2004, o 13:48
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: jw_amigowiec »

Chyba nie kazesz mi szukac za Ciebie, albo sciagac po p2p? www.google.pl i jazda :P
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Roszak pisze: Na tym czarnym w dyskietce w jednym miejscu są rysy i to dlatego, jak kopiuję w X-Copy to jest 5 szóstek a jak są szóstki to kicha powinny być same zera
Mozna to zrobic jeszcze inaczej.
Jesli uszkodzonych jest tylko kilka plików, to mozna pozostale przegrac do RAM: lub na dysk.
Przygotowac sformatowaną dyskietke na która przegrac odzyskane pliki.
Nalezy tez nagrac bootblock FFS aby mozna bylo z takiej dyskietki wystartowac kompa.
Awatar użytkownika
Roszak
Posty: 192
Rejestracja: 12 sie 2006, o 19:53
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Roszak »

W google są tylko jakieś tempe programy ani śladu workbencha a w BearShare jak wpisałem np. workbench 2.1 to coś takiego mi się pokazało
workbench 2.1 share acelerator a jak wpisałem amigaOS2.1 to pokazało się coś takiego amigaOS2.1share acelerator i to są jakieś programy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
jw_amigowiec
Posty: 171
Rejestracja: 18 gru 2004, o 13:48
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: jw_amigowiec »

W google znalazlem to :)
Troche tu jest tych wersji. Od 1.0 do 3.1, do tego w kilku wariantach. Z poszukiwana przez Ciebie zdaje sie lacznie :)
http://rapidshare.com/files/4523914/Wor ... 3_.7z.html
ODPOWIEDZ