DIGI BOOSTER ZABEZPIECZENIE TABLICA KODóW

Dyskusje i pytania na temat oprogramowania amigowego.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

DIGI BOOSTER ZABEZPIECZENIE TABLICA KODóW

Post autor: VeloN »

Witam ;) jak wszyscy doskonale wiemy większość oryginalnych programów oraz gier na Amigę ma zabezpieczenie w postaci przepisania kodu danego wzoru lub rysunku który widzimy na ekranie :evil: mam oryginalny Digi Booster Polska wersja bez PRO (tak mi się wydaje bo nic nie pisze z pro) i niestety instalacja programu wymaga tablice kodów z wzorami ma ją może ktoś? jakby ją ktoś miał byłbym bardzo wdzięczny :) niestety z tyłu instrukcji tej kartki nie mam chodź piszę że tablica wzorów jest załączona do instrukcji :( Pozdrawiam! ;)
A500 Kick13 1MB Ram :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Mam oba oryginały a co za tym idzie mam obie tabelki.
Pytanie tylko, "gdzie"? :wink:

Czas rozpocząć poszukiwania, a Ty się wylegitymuj dowodzikiem na potwierdzenie posiadania oryginałów. :P
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: VeloN »

hehe ok więc tak dyskietka jest szara tło jest niebieskie jest kolorowy napis Digi Booster a po prawej stronie u góry oczy ;)

Pudełko: u góry czarne tło po prawej stronie są oczy po lewej napis Amiga 1MB ram napis digi jest taki hmmm ciemno-niebieski Booster jest czerwony pod spodem jest napisane program do tworzenia muzyki i pod tym jest obrazek z różnymi instrumentami :D
A500 Kick13 1MB Ram :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Mam, znalazłem.
Zapraszam na pm lub GG.
shadowmajk
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:39

Post autor: shadowmajk »

a nie dalo by rady jakos udostepnic ADF tego digiboostera?:P bo zamierzam pobawic sie w robienie muzyki na amidze xd
ODPOWIEDZ