classicwb.abime.net co począć

Dyskusje i pytania na temat oprogramowania amigowego.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
kwaku85
Posty: 102
Rejestracja: 9 paź 2004, o 17:36

classicwb.abime.net co począć

Post autor: kwaku85 »

Znalazłem fajną stronkę z gotowym już zainstalowany, systemem i dodatkami, ale mój angielski nie jest na tyle dobry żeby wszystko tam pokumać :) oto adresik: http://classicwb.abime.net/ Pierwszy mój problem to nie wiem do końca jak utworzyć tego ZIPa, chciałbym spróbować np utworzyć plik System.zip i tam przekopiować pliki ze ściągniętego "obrazu" ze stronki. Oczywiście na PC, ale uprzednio ustawić w ZIPie opcję store, dla zapewnienia kompatybilności z UnZIPem zawartym w ADFie instalacyjnym. Dobrze kombinuję?? Czy ktoś już używał tego systemu?? Czy takie rzeczy jak WHD, sterowniki do CDzłomu itp są tam już dodane?? Fajnie mi to wygląda, a na pewno w trakcie uszkodzenia WB będzie łatwo postawić fullsystem na nogi
Amiga jest piękna - NO GATES, NO WINDOWS!!!
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Rozpakuj wszystko do wybranego katalogu,
Potem w ustawieniach do Winuae wybierz jako dysk ten katalog.
kwaku85
Posty: 102
Rejestracja: 9 paź 2004, o 17:36

Post autor: kwaku85 »

Chciałem to na Ami zrobić, nie na WinUAE. Nie chciałem tylko sobie czegoś zepsuć, bo zainstalować system pod ami potem to sporo zabawy. Jak zmienić nazwę dysku bez poprzestawiania wszystkiego? Tak żeby plików nie stracić
Amiga jest piękna - NO GATES, NO WINDOWS!!!
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Mozna stworzyc nowa partycje i na nią nagrac te rozpakowane pliki.
Potem z bootmenu wybrac aby Amiga startowala z tej nowej partycji.
Jesli bedziesz chcial aby zawsze amiga startowala z niej to wystarczy ze zwiekszych jej priorytet w hdtoolbox.
Jesli nie mozesz stworzyc nowej partycji, to jest inny sposob
ODPOWIEDZ