Crunchmania Decruncher

Dyskusje i pytania na temat oprogramowania amigowego.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Crunchmania Decruncher

Post autor: olesio »

Witam. Ściągnąłem sobie paczke modułów od Shoonaya, ale jest problem są one chyba
spakowane Crunchmanią albo jakimś innym Cruncherem, bo w nagłówku mają "CRM2" i
teraz pytanie czy jest jakiś program którym można to rozpakować, najlepiej jakiś który z
CLI działa, tak że można sobie zrobić plik do wywołania i podawać jako parametr nazwę
spakowanego modułu. Sprawdzałem AppDecruncher oraz program CruchMania, ale oba
nie radzą sobie ze spakowanym modułem albo ja coś źle robie. Chcicałbym po prostu ze
spakowanego modułu uzyskać normalny protrackerowy moduł. Można to wprawdzie
zrobić w Pro-Wizardzie, ale za dużo klikania przy tylu modułach na przycisk "Save" :(
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

To pytanie prześladuje mnie na różnych forach odkąd uploadnąłem je w tej postaci. Po tym jak sobie z tym poradziłem u siebie i przepakowałem wszystkie do "normalnego" formatu, miałem już parę razy ochotę uaktualnić cały torrent.

Skorzystaj z pakietu XFD na Aminecie.
Nie pamiętam dokładnie, to było wieki temu, ale jak umiesz poruszać się po Amigowym CLI i obsługiwać programy typu LHA napewno sobie poradzisz! 8)

---=== WYEDYTOWANO ===---
O ile mnie pamięć nie myli, a bardzo możliwe że tak jest, zdaje się że na dysku z grą Legion (choć pewno nie tylko tam) znajduje się rezydentny decruncher repakujący wszystko w locie.
Choć mogło mi się pomylić z formatem PP :/
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Dziękuje, już sobie poradziłem, wystarczyła mi wskazówka żeby użyc pakietu XFD, a
konkretnie programu xfdDecrunch z pliku na: http://aminet.net/util/pack/xfdmaster.lha
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
ODPOWIEDZ