::: WinUAE-Kaillera --> To działa! :D :::

Tutaj można umawiać się na sieciowe rozgrywki, turnieje itp.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

No dobra, dziękuje ślicznie. Tylko że jeszcze by mi sie przydała druga osoba do gry, bo tak samemu to troche trudno bedzie pograc przez kaillera. Dlatego napisalem ze jak ktos ma ochote akurat w te 3 gry pograc, to jestem chętny.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

No dobra mam już tego Killera, teraz muszę pokombinować by zagrać :wink: Eh..
Awatar użytkownika
Ackman
Posty: 15
Rejestracja: 16 kwie 2005, o 15:58
Lokalizacja: Jaskrów k/Częstochowy

Post autor: Ackman »

Generalnie nie mam czasu na grę tak do 20 (no chyba, że w sobotę albo niedzielę) ale po tej godzinie mógłbym z kimś - ciekawe czy skoro na lanie jest na swosie desynchronizacja to jak byłoby po sieci no i przy okazji mógłbym sprawdzic czy moje łacze poazwla na grę (mam radiówkę).

Gdy ktoś był chętny to:
tutaj

Tu jest całkowicie gotowa do odplenia wersja (nawet ma zablokowany config przed edycją). Tylko nie bac się niemieckiego na początku - pózniej już jest po angielsku :)

Gdy komuś się chciało ściągnąc to moze do mnie zagadac - czekam codziennie po 20.
Człowiek, dopiero gdy gra
jest w pełni człowiekiem.
Fryderyk Schiller
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Proponuję urządzić pierwszy turniejos w kultową multiplayerowa grę - DYNA BLASTER. Niech się zorientuję w temacie głębiej, to pomyślimy co dalej. To jest słuszna koncepcja !
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Na turniej to chyba master blaster bylby lepsiejszy.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Liczy się kult i element sentymentu :P
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 229
Rejestracja: 25 sty 2005, o 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzesiek »

Pomysł jest super :D , tylko ja mam mały plastikowy problem, popularnie nazywany neostradą 128 :) - kiedy uruchamiam winuae, winampa, jakąś inną aplikację to modem gaśnie i się wyłącza. Co do moich ulubionych gier multiplayer to:
Chaos Engine
Alien Breed Tower Asault
Mortal Kombat 2
Elf Mania
Fight'n'Spirit
i kilka innych
man and the beast go to the east
Awatar użytkownika
Świerk
Posty: 177
Rejestracja: 31 mar 2005, o 11:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Świerk »

po pierwsze jesli ktos uwaza ze wogole Kaillera jest do d*** to niech sprawdzi tu:

http://forum.emulacja.net/viewtopic.php?t=2781
NoOne pisze:ja niechce w rodlanda tylko w Domana lub mortal kombat lub lotus 2
da sie we wszystko!:D
... tylko ze zeby zagrac w gry parodyskietkowe nalezy miec zainstalowana wersje gry na HD ktora sie sama uruchamia po starcie i wyslac ja znajomemu z ktorym sie chce grac! oprocz tego trzeba miec plik konfiguracyjny Kaillera ktory zbootuje sie z HD.
jak nie umiecie tego zrobic to sa gotowe obrazy dyskow .hdf z zainstalowanymi grami na necie.

apropo to tez mam straszna chec na Domana :!: :mrgreen:
moze niedlugo zrobie plik obrazu... :D
.::: Amiga Rulez! CD32 kicks ass! ::: CD32, Amithlon, WinUAE, WinUAE-Kaillera user :::.
.::: kupię Panasonic 3DO lub Atari Jaguar CD :!: :::.
...::: http://swrk.vgh.pl/ :::...
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Mógłbys po krótce wyjaśnić jak się odbywa połączenie ? W jaki sposób ?
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Świerk
Posty: 177
Rejestracja: 31 mar 2005, o 11:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Świerk »

Slesz pisze:Mógłbys po krótce wyjaśnić jak się odbywa połączenie ? W jaki sposób ?
::: Zobacz zanim zadasz pytanie :::

http://forum.emulacja.net/viewtopic.php?t=2783
.::: Amiga Rulez! CD32 kicks ass! ::: CD32, Amithlon, WinUAE, WinUAE-Kaillera user :::.
.::: kupię Panasonic 3DO lub Atari Jaguar CD :!: :::.
...::: http://swrk.vgh.pl/ :::...
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Grzesiek pisze:kiedy uruchamiam winuae, winampa, jakąś inną aplikację to modem gaśnie i się wyłącza.
O ile masz modem USB (a są inne?), to wydaje mi się że, to typowy problem dla tego łącza... proceso-żerność...
Niedawno kupiłem sobie myszkę optyczną na USB i po podłączeniu działała normalnie. Wystarczyło jednak włączyć WinAMP'a, kilka Word'ów/Exel'ów, jakieś emu Amy/NES'a/SNES'a/GBA/N64, antywirus/firewall/anti-ad-aware/trojan remover... bla bla bla... innymi słowy porządnie przeciążyć system (a na PC o to wcale nie trudno ;)) i myszka skakała aż miło :lol:
...ale fuks że dostałem też przejściówkę na PS2 w zestawie ;) po przełączeniu oczywiście problem zniknął.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 229
Rejestracja: 25 sty 2005, o 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzesiek »

A czy jest jakiś inny sposób żeby to małe ustrojstwo nie gasło podczas pracy? Jakiś program który je lepiej kontroluje od dslmona? Może wystarczy coś wyłączyć w autostarcie i zasobniku systemowym? Jeśli nie to szkoda, widzę że raczej nie uda mi się skożystać z tego typu rozrywki :cry:
man and the beast go to the east
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

Świerk pisze: apropo to tez mam straszna chec na Domana :!: :mrgreen:
moze niedlugo zrobie plik obrazu... :D
ja mam zainstalowanego domana na HD w plikopartycji hdf . tylko że niejest to tak ustawione żeby sie zaraz przy starcie gra uruchamiała.
Czekam wiec z niecierpliwością az zrobisz pliczek.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Grzesiek pisze:A czy jest jakiś inny sposób żeby to małe ustrojstwo nie gasło podczas pracy? Jakiś program który je lepiej kontroluje od dslmona?
Tylko że dslmon nic ni kontroluje, od tego są sterowniki, jedynie pokazuje ogólny stan pracy modemu.

W sumie to nie napisałeś dokładnie co oznacza to owe "gaśnięcie" modemu, ale według mnie mogą to być 2 przypadki:

1. Modem dogorywuje... umiera... zdycha... sam tak miałem parę miechów temu nagle zaczęły się dziać dziwne rzeczy aż w końcu modem padł...
Szybki telefon do naszej ukochanej TePSy, sprawdzenie łącza w centrali i bezpłatna wymiana na miejscu jeszcze tego dnie - to się nazywa profesjonalna obsługa ;)

2. Modem się rozłącza...
Jeśli nie korzystasz z żadnych programów "automatycznie łączacych z netem" a nadal ze standardowego windzianego syfu to... natychmiast przestań!!!
...i ściągnij to: http://shider.net/AutoConnect/
Awatar użytkownika
Świerk
Posty: 177
Rejestracja: 31 mar 2005, o 11:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Świerk »

NoOne pisze:
Świerk pisze: apropo to tez mam straszna chec na Domana :!: :mrgreen:
moze niedlugo zrobie plik obrazu... :D
ja mam zainstalowanego domana na HD w plikopartycji hdf . tylko że niejest to tak ustawione żeby sie zaraz przy starcie gra uruchamiała.
Czekam wiec z niecierpliwością az zrobisz pliczek.
jak tylko zrobie bedzie link na forum :)
.::: Amiga Rulez! CD32 kicks ass! ::: CD32, Amithlon, WinUAE, WinUAE-Kaillera user :::.
.::: kupię Panasonic 3DO lub Atari Jaguar CD :!: :::.
...::: http://swrk.vgh.pl/ :::...
ODPOWIEDZ