--===Kaillera MEGApack===--

Tutaj można umawiać się na sieciowe rozgrywki, turnieje itp.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

...jak się okazało przy testowaniu packa z Amosem, nie należy używać folderu jako dysku, gdyż sprzyja to poajawianiu się desynchronizacji. Tak więc wszystko wrzuciłem na hdf'a. Ci co ściągneli pierwszą wersję, niech dociągną addon spod tego linka (rozpakować prosto do folderu kaillery), i usuną folder MEGApack. Pozostali niech pociągną poprawioną całość stąd.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

BadMojo pisze: Ci co ściągneli pierwszą wersję, niech dociągną addon spod tego linka (rozpakować prosto do folderu kaillery), i usuną folder MEGApack.
Chodzi o tą wersję z posta Wczoraj o 16:25? Tą wersję beta?
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Exactly :)
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Y


y


można egien, bo się nie załapałem ? :roll:

A może by ten Kaillera pack na stronie umieścić jak się sprawdzi ?
Np. w plikach gdzieś ?
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Sprawdza się sprawdza, chociaż ostatnio nie grywam ;). Jak będę miał chwilę to go dokończę...a wtedy jeśli "góra" się zgodzi, paczkę można by umieścić na stronce...elbi ma już własną dystrybucję workbencha, to czemu by nie dodać kaillery ;).
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

A mógłby ktoś go chociaż tymczasowo postawić na jakimś działającym serwerze albo chociaż wysłać mi na maila ? ;)
Ostatnio miałem ochotę spróbować gry w The Settlers i przy próbie downloadu okazało się ,że link jest już nieaktualny.
W końcu ktoś musi to to intensywniej przetestować ;) (no dobra, niekoniecznie ja, ale może będzie czas / okazja ;) )
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

aaa o to chodzi...zapomniałem że pliki na tym serwie trzymane są tylko tydzień...odezwij się do mnie na gg: 3995599, a prześlę Ci packa...jeśli ktoś ma serwik gdzie można by bez limitów postawić około 20mb, mógłby się podzielić...każdy mógłby wtedy zassać i przetestować paczkę :).
AXE Capoeira!
ODPOWIEDZ