Strona 1 z 2

--===Kaillera MEGApack===--

PostNapisane: 12 lip 2005, o 12:08
przez BadMojo
Pisałem już pare razy o tym że jestem w trakcie tworzenia własnego projektu związanego z kaillerą. Chciałbym więc przybliżyć jak to ma działać.

Założenie było takie, by chcąc przyszpilać w jakąkolwiek grę przez net, nie trzeba było zmieniać konfigów, podmieniać hdf'ów itp. Natrafiłem tylko na jeden mały problem - jeśli u jednej osoby była inna ilość gier na liście to wiadomo co się działo...u jednego włączał się Doman, a u drugiego np. sensible golf (w którego notabene, przez net grać się praktycznie nie da...chyba że obaj gracze mają ping poniżej 15 ;) ). Tak więc wpadłem na pomysł czegoś co nazwałem poprsotu LISTĄ ;). Gry nie muszą znajdować się fizycznie na dysku, ale na LIŚCIE są...oczywiście wyświetla się odpowiednia adnotacja że gry na dysku nie mamy ;). A samo dodawanie gier, tak by można było w nie szpilać, jest banalnie proste :).
Tak więc by rozpocząć beta testing, proszę byście podali jakie tytuły powinny znaleźć się na pierwszej wersji LISTY. Każda nowa uaktualniona LISTA będzię dostępna do ściągnięcia razem z nowym, zmodyfikowanym plikiem exe, po to by uniknąć sytuacji, gdzie dwie róźne osoby próbują grać z różnymi wersjami LISTY.

Tak więc dawajcie swoje typy...jutro powinienem udostepnić paczkę z pierwszą wesją listy...jeśli macie jakieś pytania walcie śmiało ;).

To moje typy:
mk2
ssf2t
jaguar
shadow fighter
swos

...i jeszcze by się trochę znalazło...ale czekam na wasze typy ;).

PostNapisane: 12 lip 2005, o 12:31
przez Szoszo
hmmm ja to do tej listy dorzucil bym jeszcze tower assult,dyna blaster,fortuna,roland,international karate+,pang

te gry powinny sie tez znales moim zdankiem :lol:

PostNapisane: 12 lip 2005, o 13:23
przez Amos
No to tak :

Ugh , Chaos Engine nie przychodzi mi teraz nic więcej do głowy ;)

PostNapisane: 12 lip 2005, o 15:43
przez BadMojo
Będzie wsio co napiszecie...ilość gier na liście nie wpływa na wielkość packa ;).

PostNapisane: 12 lip 2005, o 16:59
przez Szoszo
to wwal caly dzial multiplayer :D:D

PostNapisane: 12 lip 2005, o 17:05
przez Slesz
The Settlers, Battle Chess, Death Mask (był tam chyba multiplayer, ale głowy nie dam, pamietam że się fajnie grało), Dogs of War, Funturatum, Franko, All Terrain Racing, Legion (ciekawe czy to się uda ;) ), Lotus 2 albo 3, Moonstone, North & South, Nuclear War, Pinball Dreams, Spy vs. Spy, Speedball 2, Street Fighter 2 (zwykłe)

PostNapisane: 12 lip 2005, o 17:09
przez BadMojo
W Death Mask multiplayer był...ale we Franko i Legion nie bardzo :). Dzisiaj nie zdążę już zrobić paczki gdyż obchodzę swoje 20 urodziny :). Tak więc podawajcie typy...im więcej będzie na dzień dobry, tym lepiej :).

PostNapisane: 12 lip 2005, o 19:48
przez phl22
BadMojo napisał(a):W Death Mask multiplayer był...ale we Franko i Legion nie bardzo :). Dzisiaj nie zdążę już zrobić paczki gdyż obchodzę swoje 20 urodziny :). Tak więc podawajcie typy...im więcej będzie na dzień dobry, tym lepiej :).obchodzę swoje 20 urodziny :).
STO LAT
I POWODZENIA W TWORZENIU PAKIETU
:D

PostNapisane: 13 lip 2005, o 09:52
przez BadMojo
Dziękuję Ci bardzo ;) Jak tylko przypomnę sobie jak się nazywam, wracam do pracy :). Przywalcie jeszcze troszkę gier...myślę że na wieczór się wyrobie :).

PostNapisane: 13 lip 2005, o 10:31
przez Jedi
Speedball 2 (koniecznie), Jaguar, Jimmy White Snooker, następne mi się nie przypominają.

PostNapisane: 14 lip 2005, o 13:36
przez BadMojo
Kutwa musiałem się długo rodzić, skoro tyle czasu te urodziny obchodzę ;). Cierpię na nadmiar okazji do melanżu...dzisiaj np. jest grill z okazji ostatniej środy tygodnia :D. Paczkę zdąże skończyć dzisiaj (na pewno :))

PostNapisane: 14 lip 2005, o 16:56
przez Amos
No to w takim razie , może oprócz szachów zrobimy taki nasz "foRumowy" Turniej w Swosa?? też fajnie :]

PostNapisane: 15 lip 2005, o 18:17
przez BadMojo
Witam ponownie...niestety wyskoczyło mi ostatnio pare spraw...dlatego już nic nie obiecuję, tylko zapewnię że pack skończę jak najszybciej.

PostNapisane: 17 lip 2005, o 15:40
przez BadMojo
Brak czasu niepozwala mi na dokończenie packa, ale wystawiam wersję testową z kilkunastoma grami (gier nei dodajemy samemu tylko są już w packu, przez co plik jest dość spory - 21mb). Niektóre z wymionionych przez Was gier wymagają nowszych wersji whdload, które nie chcą współpracować z packiem. Niemniej jednak zachęcam do BETAtestu ;). Mój serw niestety strasznie kuleje, więc wrzucam na www.yousendit.com. Jak tylko plik się zuploaduje, podam linka (chyba że macie jakiś serwik na którym mógłbym to umieścić).

Co do samej gry - przed włączeniem należy się umówić kto gra jako p1 i p2, i zmienić konfigurację klawiszy, na zakładce game i/o. Zamiast tego można także wypakować odpowiedni plik w folderze configurations, zastępując stary plik konfiguracyjny.

EDIT

http://s35.yousendit.com/d.aspx?id=0BC4 ... ADSLVI590H

PostNapisane: 17 lip 2005, o 19:41
przez Amos
No no , bardzo fajne menu i wogóle wszystko , a jeśli to beta to full będzie pewnie jeszcze lepszy ;)