Zapisy na turniej Kaillera

Tutaj można umawiać się na sieciowe rozgrywki, turnieje itp.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Zapisy na turniej Kaillera

Post autor: Blod »

Pierwszą grą jest Mortal Kombat 2. Specjalnie przygotowana przez Slesza wersja dla WinUAE Kaillera jest dostępna w Strefie Zrzutu (kto nie ma dostępu musi dołączyć do grupy Strefa Zrzutu).

Jeśli ktoś napisze w tym wątku, to przyjmuję to jako zgłoszenie. Piszcie jaka pora dnia lub jakie dni tygodnia najbardziej Wam odpowiadają lub w ogóle nie wchodzą w grę - na podstawie tego spróbuję jakoś rozpisać przebieg turnieju.

To, czy będzie to turniej na zasadzie pucharu (przegrany odpada), czy ligi (każdy z każdym) lub innym zależy tylko od liczby zgłoszonych graczy. Rozgrywki powinny się zacząć na początku lutego, więc się sprężajcie z wpisami ;-)
|||||||||||||||||>--- [90%]
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Chciałbym, ale proponowałbym, żeby można było też grać przez MaMe - pieknie gra działa. Jak coś mogę paczkuszke sklecic 8)

A mówili, że niepotrzebnie kolekcjonuję pliczki emulacyjne - gdybym tego nie zrobił, Slesz musiałby długo szukać przygotowanej wersji MKII dla WHDLoad :wink:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

To zależy jak kto woli. Mk2 pod mame korzysta zapewne z czterech 'fire' - HP, LP, HK, LK. Amiga doskonale radzi sobie z jednym do dwóch fire (można to było zmienić w opcjach bodajże). Wersje się od siebie po prostu różnią.

Ja jestem za tym, aby pograć mimo wszystko na Kaillera w wersji whdload.

I sam chętnie wezmę udział ; z czasem jest u mnie dość różnie, szykuje mi się w lutym co najmniej jeden wyjazd, dokładny termin jednak nie jest jeszcze ustalony, powinienem jednak dać radę dostosować się do terminów jakie by one nie były.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

Chciałbym się zapisać do turnieju, z czasem jest u mnie krucho ale cos wymyśle.
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Byłoby miło uczestniczyć w takowym "turnieju" :)
Sam zamierzam coś w tym stylu zorganizować, w domowym zaciszu mego pokoju giercownego, dla "starych znajomych". Giercowanie na prawdziwej Amisi nigdy nie dawało takiej frajdy jak wraz z kumplem który wie jak grać :]
Co nie umniejszać ma emulowanej Amisi i graniu przez internet ;)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Slesz pisze:. Mk2 pod mame korzysta zapewne z czterech 'fire' - HP, LP, HK, LK. Amiga doskonale radzi sobie z jednym do dwóch fire (można to było zmienić w opcjach bodajże). Wersje się od siebie po prostu różnią.
.
Prawda, a dla mnie to plus kolejny - lepiej ciosy się wyprowadza. Amigi Kaillery nie przekreslam ale ostateczny pojedynek ze mną bedzie na mame - ide juz Fatality cwiczyc Obrazek
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ