Tnące się gry

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Commodore.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
gladiator133
Posty: 46
Rejestracja: 3 sie 2008, o 09:06

Tnące się gry

Post autor: gladiator133 »

Witam
Mam problem otóż używam emulatora ccs64 i mam problem gdyż tną mi się gry. W szczególności Wszystkie części Giany Sister. Tnie się muzyka jak i również animacje tła i postaci.
Proszę o rade jak zrobić aby to się nie cięło.

Z góry dzięki. :)
Pozdrawiam

:!:

Problem rozwiązany ściągłem najnowszą wersje tego emulatora ale tu jest kolejny kłopot gdyż nie działa joystick :? Nie wiem już co mam robić.....
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tnące się gry

Post autor: olesio »

Ja używam rzadko, bo rzadko CCS w wersji 3.5, ale czasami w coś zagram i raczej nie ma problemow
z joystickiem, wszystko można ustawić wybierając z menu "Options" polecenie "Input". Zdarza się, że
jakaś gra ma przed sobą cracktro, ktore trzeba pominąc wciskając na ogół klawisz Escape lub Spację.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Tnące się gry

Post autor: Shoonay »

Sprawdzałeś WinVice? Zdecydowanie prostszy w obsłudze emulator, nie jestem miłośnikiem C64 ale z kilkunastu gierek które sprawdzałem każda chodzi normalnie.
gladiator133
Posty: 46
Rejestracja: 3 sie 2008, o 09:06

Re: Tnące się gry

Post autor: gladiator133 »

Witam
Posiadam wersje 3,5 w której działa joystick ale gry się ścinają. W wersji 3,8 gry się nie ścinają ale nie chodzi joystick.
Co do Winvice dobry emulek tylko troche wolno się gry włączają.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Tnące się gry

Post autor: Shoonay »

gladiator133 pisze:Co do Winvice dobry emulek tylko troche wolno się gry włączają.
Znaczy się "normalnie" jak na Komodzie? Trudno, coś za coś, albo przycinające się gry albo normalna emulacja. ;)
PS: Naciśnij Alt + W
ODPOWIEDZ