szukam gierki

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

szukam gierki

Post autor: NoOne »

Rzecz dzieje sie w kosmosie tj na czymś w rodzaju stacji kosmicznej czy bazy kosmicznej, kierujemy astronautą w białym kombinezonie i kasku. Ma na plecach coś w rodzaju plecaka odrzutowego. Wiodok z rzutu izometrycznego. Poruszamy sie po komnatach. przechodzi sie z jedenej do drugiej (taki rodzaj labiryntu) Celem jest znalezienie duzej liczby lasek, pałeczek, takich krótkich kijków róźno kolorowych o ile dobrze pamiętam. Zbierało się je pojedyńczo i wrzucało do wielkiej czarnej dziury w jednym z pomieszczeń. Zeby to zrobic trzeba bylo uzyc tego plecach odrzutowego (przeleciec nad dziurą i zrzucic laske). Więcej niepamiętam, może ktoś będzie w stanie mi pomóc?

z góry dzięki
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Awatar użytkownika
Marco184
Posty: 96
Rejestracja: 17 lut 2005, o 02:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: Marco184 »

Jak na moj gost to powinno byc Back to Reality

http://www.lemon64.com/index.php?mainur ... 3FID%3D190
Amiga 1200
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

Niestety to nie to. Z tego co pamiętam tamta gra miała lepszą grafike i przede wszystkim widok izometryczny jak w chimerze.
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

Gra której szukałem nazywa sie Chain Reaction i znalazłem ją tradycyjną już (dla mnie) :wink: metodą -gierka po gierce od A do Z, w serwisie C64.com na szczescie nie musiałem długo szukac bo gra jest na C :lol: Musze przyznac ze kiedys gra wydała sie ciekawsza i z lepszą grafiką. Wszak gralem w nią majac około 8 lat i była to piersza oryginalna (ale pożyczona) gra jaka znalazła sie w magnetofonie commodorka - prawdopodobnie ostatnia bo nieprzypominam sobie żeby pozniej jeszcze były jakies oryginalne gry. W każdym razie zapadła mi dobrze w pamięć.
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
ODPOWIEDZ