Znaleziono: Cliff Hanger (było: Cowboye,pułapki)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Hardy
Posty: 87
Rejestracja: 19 cze 2006, o 22:43
Lokalizacja: Górny Śląsk

Znaleziono: Cliff Hanger (było: Cowboye,pułapki)

Post autor: Hardy »

Pamiętam że na C64 grałem w taką gierkę, można było grać na 1P lub 2P, gra polegała na tym że stało się na np na skale i trzeba było przygotować przy użyciu różnych rzeczy pułapkę na biegnącego drogą czarnego cowboya (goście którymi się sterowało to również cowboye, P1 bodajże miał niebieski kolor a P2 brązowy chyba), w momencie kiedy ten czarny cowboy przebiegał trzeba było zrzucić na niego głaz. (Motywy jak w bajce o Strusiu Pędziwiatrze :P), czy ktoś może kojarzy nazwę tej gry?
gregor6666
Posty: 1
Rejestracja: 4 sty 2009, o 12:53

Re: Cowboye,pułapki

Post autor: gregor6666 »

może chodzi ci o Spy Vs Spy są dwie części jeśli sie niemyle
Awatar użytkownika
OSH
Posty: 291
Rejestracja: 12 maja 2006, o 11:11

Re: Cowboye,pułapki

Post autor: OSH »

gregor6666 pisze:może chodzi ci o Spy Vs Spy są dwie części jeśli sie niemyle
Mylisz się, Spy vs Spy było w trzech częściach. Trzecia rozgrywa się na Antarktydzie i ma tytuł "Arctic Antics".

Ale jemu chodzi o Cliffa Hangera
A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LG10x30x40, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C64, C64+1541-II:), C-64G
Awatar użytkownika
Hardy
Posty: 87
Rejestracja: 19 cze 2006, o 22:43
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Cowboye,pułapki

Post autor: Hardy »

OSH pisze:
gregor6666 pisze:może chodzi ci o Spy Vs Spy są dwie części jeśli sie niemyle
Mylisz się, Spy vs Spy było w trzech częściach. Trzecia rozgrywa się na Antarktydzie i ma tytuł "Arctic Antics".

Ale jemu chodzi o Cliffa Hangera
Tak to ta gra, minęło trochę czasu zanim przejrzałem temat bo miałem różne zajęcia i wyleciało mi z głowy zupełnie. Wielkie dzięki!
Zablokowany