Prosze (po raz kolejny) o pomoc!

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Maciej
Posty: 13
Rejestracja: 2 gru 2003, o 19:32

Prosze (po raz kolejny) o pomoc!

Post autor: Maciej »

Tym razem chodzi o gre pirates gold i transarctice, ktore sciagnelem dzieki namiarom Fre. Niestety probowalem je odpalac i nic. W "Pirates Gold" wyskakuje can`t find window - zachowuje sie jakby wogole nic na dyskietce nie bylo, przy transarctice pojawia sie czarny ekran i staje(nic sie nie dzieje) - uzywam winuae
Prosze o pomoc(to moja ulubiona gierka ) :!:
"Powiem Wam jak zwyciężyłem. Nauczyłem się w końcu przegrywać" - Martin Schwartz
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Gra "Pirates Gold" ma dopisek AGA (chyba) więc musisz użyć konfiguracji A1200. Jeśli chodzi o tą drugą (ściągnąłeś chyba z emumani?) to musze Ciebie przeprosić ale nie sprawdziłem a poleciłem ściągnąć z tej stronki. Mi też zawisła (przed chwilą testowałem), więc wyjściem może być to że ściągniesz tą gre z innego źródła. Dla przykładu tam gdzie ściągnąłeś "Pirates Gold" powinna być też i ta gra. Na bank jest także tutaj: http://www.planetemu.net/
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Maciej
Posty: 13
Rejestracja: 2 gru 2003, o 19:32

Post autor: Maciej »

tak, rzeczywiscie jest dopisek aga tylko sęk w tym że z emulatorami amigi bawię się niecały miesiąć i nie wiem jak zmienić konfiguracje na amige 1200(Winuae) . Fre czy bylbys w stanie mi pomoc??? Jesli tak to prześlij mi gotową(jeśli masz) na maila. Ogolnie Wielkie dzięki!!!!!!!!!!
"Powiem Wam jak zwyciężyłem. Nauczyłem się w końcu przegrywać" - Martin Schwartz
Maciej
Posty: 13
Rejestracja: 2 gru 2003, o 19:32

Post autor: Maciej »

qrcze, męcze sie z tym niesamowicie. Zmieniam chipset na aga ale gra (pirates gold) sie zawiesza :(. Nie wiem czy to wina mojej konfiguracji (kickrom?) czy gry. Pomożcie plis!!
"Powiem Wam jak zwyciężyłem. Nauczyłem się w końcu przegrywać" - Martin Schwartz
Awatar użytkownika
Felietonik
Posty: 116
Rejestracja: 27 paź 2003, o 15:38
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Felietonik »

A jeśli chodzi o Transarctice spróbu ściągnąć wersje gry z www.emumania.pl ta powinna dzialczyć.
"Co miało być niebem, stało się piekłem." (Mariusz Sieniewicz)
HEJ wejdź tutaj -> http://www.felietonik.glt.pl
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Konfiguracja na amige1200 jaką posiadam brzmi tak:
RAM: Chip 2MB; Fast 2MB
Kick rom: kickstart 3.0
Cpu: 68020+FPU
Cpu emulation speed: Fastest possible
Chipset: AGA
"Pirates Gold" działają.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2003, o 17:23 przez Fre, łącznie zmieniany 1 raz.
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Maciej
Posty: 13
Rejestracja: 2 gru 2003, o 19:32

Post autor: Maciej »

Fre Mozesz mi wyslac w mailu swoja konfiguracje winaeu (kielbik007@op.pl)? Bo ustawiam tak jak piszesz i mi nie dziala :(
"Powiem Wam jak zwyciężyłem. Nauczyłem się w końcu przegrywać" - Martin Schwartz
ODPOWIEDZ