Prawo Krwi AGA(wiem już was wkurzam)

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Prawo Krwi AGA(wiem już was wkurzam)

Post autor: Bebokus pospolitus »

Prawo Krwi w wersji AGA.Ech ja już nie wiem co źle robię.Włączam grę,ta prosi o dysk 4.Wkładam więc i gra ładuje dane,tak ładuje że aż error wyskakuje...
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Prawo Krwi AGA(wiem już was wkurzam)

Post autor: Wirus »

Bebokus pospolitus pisze:error wyskakuje...
Jaki error, przepisz komunikat
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Taki sam error jak w Alfabecie Śmierci :) Czarny ekran czerwone litery:Software Failure ......Ok już nie bedę z tymi grami AGA ciągle popełniam jakiś błąd ale nie wiem jaki.
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

hm mi software failure zawsze kojarzy się z prędkością emulowanego napędu - masz 100% ustawione?
moze dysk 4 jest padniety skoro tylko on nawala
cheerio
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Łysy0800 »

Ja też mam z tą grą taki problem, żadne zmiany w emulatorze nie pomagają.. Na mojej 1200 też nie zawsze dobrze chodziło (chyba giera źle scrakowana)
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

A u mnie to samo - po instalacji na hd niedziała (GURU) za to z dyskietek uruchamia sie ale wiesza sie przy pierwszym przeciwniku. Poprostu ekran sie zatrzymuje i juz nic nieda sie zrobic. Natomiast wersja ECS działa uruchamia sie ale nieda sie wpisac kodu np do drugiej planszy bo wywala GURU. a przejsc calą gre jednym ciągiem to nie jest proste zadanie nawet z save state. Jest za mało żyć a trainer na niesmiertelnosc dziala tylko w pierwszej planszy potem trzeba go wylaczyc bo gierka sie wiesza. Ogólnie rzecz biorąc to ta gierka jest strasznie wyfaczona.
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

W końcu to polska gra,jakby WSZYSTKO działało to byłoby coś nie tak nie?
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

NoOne pisze:A u mnie to samo - po instalacji na hd niedziała (GURU)(...) .
Gierka dziala po zainstalowaniu na HDD, ale nalezy dopisac ASSIGN dla kazdej dyskietki. Sukces, ale połowiczny, gierka zatrzymuje sie przy pierwszym przeciwniku.
Powalcze jeszcze i napisze co udalo mi sie osiagnac.

ps
Pamietam ze gierka w wersji AGA dzialala na A1200 i to z HDD.
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

A mnie sie udało ! Wersje ECS ukończyłem bez kodów i trainera (bo nauczyłem sie skutecznie pokonywac przeciwników). Atalante przesłał mi wersje, w której nie zacina sie wpisywanie kodów do poszczególnych etapów. Ogólnie jest to dobra wersja w porównaniu z tymi jakie można sciągnąc z planetemu. Co sie tyczy kodów to są trzy ZSYPKA, INATAG, RYCERZ. Natomiast wspomniana wersja AGA zatrzymywała (wieszała) sie przy pierwszym przeciwniku. Jakimś cudem udało mi sie to zniwelować przez ustawienie emulatora na jak najmocniejszą amige -czyli A4000 rom 3.1 Ram 2mb chip 8 mb fast +2mb fast RTG - FullscreenRTG JIT cache i wszystkie bajery. ustawiłem cztery stacje dysków i powkładałem wszystkie dyskietki żeby nie majglować podczas giercowania. Granie z dysków daje możliwośc save state. I co ? wszystko piknie zadziałało i jest git - jestem w trakcie przechodzenia gry ale jak dotąd wszystko działa elegancko. O wiele lepiej niz w wersji ECS. Tylko etapy pseudo 3D ala cytadela są strasznie denne. Dobrze ze są tylko dwa (jak na razie:-)) i są króciutkie. Pościg też jest kiepski - tyćke lepszy niż w wersji ECS a czytałem recenzje na PPA w której autor zachwycał sie tym pościgiem, naprawde niewiem czemu? Jak dla mnie ten poscig to straszna kicha. Widok z góry ogranicza widoczność, niema możliwość prawidłowego manewrowania pojazdem, inaczej mówiąc ciągle uderza sie w jakis pojazd jadący na drodze. A grafika jest poprostu średnia
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
ODPOWIEDZ