Taboo #3

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
iAudio

Taboo #3

Post autor: iAudio »

Witam, mam problem z odpaleniem magazynu dyskowego Taboo numer #3 - , biblioteki i inne z katalogu !SYS kopiuje do systemowego C: i Libs: i Fonts: klikam na exe i widze czarne tlo, a kiedy klikam to wywala mi czerwona ramke.
Wie ktos moze jak temu zaradzic, albo mial podobny problem?
Awatar użytkownika
OSH
Posty: 291
Rejestracja: 12 maja 2006, o 11:11

Post autor: OSH »

Kolego, podałeś zdecydowanie za mało informacji. Po pierwsze, czy próbujesz uruchomić zina na emulatorze, czy na prawdziwej Ami? Jeżeli na emulatorze, ustaw konfig najbardziej zbliżony do A1200 z rozszerzeniem pamięci. Po drugie, to czytałem, że Taboo się nie uruchamia na WinUAE.
A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LG10x30x40, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C64, C64+1541-II:), C-64G
iAudio

Post autor: iAudio »

temat jest w dziale emulacja, wiec raczej odpalam przez emu:)
ok sprobuje ustawic najblizej do a1200 i zobaczymy, ale niewiem czy taki komp uciagnie AHI, a mi na muzyczce bardzo zalezy.
Taboo faktycznie widzialem ze 5 numer nie odpala sie bo pokazuje sie czerwona ramka ze jestem lamer bo probuje na winuae odpalic, ale na poprzednich wersjach nic nie pisze.
Jakby komus sie udalo odpalic to prosze o stawienie mniej wiecej konfiguuu tutaj!
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Re: Taboo #3

Post autor: Anthrox »

Też miałem problemy z odpaleniem tego tytułu i trafiłem z google tutaj.
Wszystkim, którzy mają problem zapraszam niedługo pod link:

http://thecompany.pl/gra/Appendix+Demography

Gdzie będzie można odtworzyć wszystkie dostępne pozycje tej grupy. W Beta trwają ostatnie szlify!
W tym miejscu małe podziękowania dla:

exolona - za przygotowanie listy demek tej grupy wraz podziałem na kategorie itd. i profesjonalne testy wraz z uwagami
Pancia - za świetną ikonę
norbiego - za rozwiewanie wątpliwości związanych z niektórymi pozycjami

Niestety, kolekcja jest prawie pełna - brakować będzie:
Instant 5 - nie mogę znaleźć w internecie tego tytułu - jak ktoś ma - prosiłbym o podesłanie
Instant 6 - udało mi się w końcu odpalić ten tytuł, ale w menu jest kasza:
Obrazek
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Re: Taboo #3

Post autor: norbi »

Nie udalo mi sie tego odpalic.
Jak juz napisalem wczesniej, demo poszlo na MorphOS.

Warto tez poczytac ten wątek z ppa.
http://www.ppa.pl/forum/komentarze/1732 ... komentarze


Przegladac zawartosc pliku wykonywalnego znalazlem dwa wpisy do plikow ktorych nie ma w archiwum.
Te pliki miałyby znajdowac sie w głownym katalogu.
SnoopDos jednak nic o nich "nie mówi."
ODPOWIEDZ