Battle Squadron=(

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Battle Squadron=(

Post autor: VeloN »

Siemka :) mam problem ze sterowaniem w Battle Squadron :( mam ustawione Port 0: None a Port 1: klawiature B strzałki CTRL i ALT = Fire i niemoge użyć mocy w Battle Squadron moge tylko strzelać którym klawiszem używa sie tej dużej mocy? :D czy w ogóle sie da czy trzeba Joysticka kupić do tego? :(
A500 Kick13 1MB Ram :)
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

a z kolei ja mam problem z ta gra ze cos mi obraz szwankuje, a konkretnie zaraz jak zaczne leciec to statek zamiast leciec nad ta chmurą to leci pod nią i go nie widać, i nie widać tez czasem wystrzelonych kulek przeciwnika :/
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

biegu pisze:a z kolei ja mam problem z ta gra ze cos mi obraz szwankuje, a konkretnie zaraz jak zaczne leciec to statek zamiast leciec nad ta chmurą to leci pod nią i go nie widać, i nie widać tez czasem wystrzelonych kulek przeciwnika :/
ustaw poziom kolizji (w chipset) na Full
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

mialem ustawione na full i nic nie zmienialo, tez myslalem ze w tym tkwi problem.
Shaq
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2006, o 15:24

Re: Battle Squadron=(

Post autor: Shaq »

VeloN pisze:Siemka :) mam problem ze sterowaniem w Battle Squadron :( mam ustawione Port 0: None a Port 1: klawiature B strzałki CTRL i ALT = Fire i niemoge użyć mocy w Battle Squadron moge tylko strzelać którym klawiszem używa sie tej dużej mocy? :D czy w ogóle sie da czy trzeba Joysticka kupić do tego? :(

Mam dokładnie taki sam problem, więc przyłączam sie do pytania:)
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

biegu pisze:mialem ustawione na full i nic nie zmienialo, tez myslalem ze w tym tkwi problem.
Posiadasz wersje AGA a grasz na ECS, zmien na AGA lub sciagnij zwykla wersje z planety a bedzie dzialac poprawnie.
np.

Kod: Zaznacz cały

Battle Squadron - The Destruction of the Barrax Empire! (1989)(Innerprise Software)[cr TIC][t Freestyle].adf
Co do uzycia specjalka to sam dokladnie niepamietam jak sie go uzywalo ale jak gralem to udalo mi sie go wykonac nalezy przytrzymac fire i wykonac kilka ruchow gora dol lub lewo prawo, moze odrazu niewyjsc ale dziala innej metody nieznam (niepamietam).
Ostatnio zmieniony 26 lip 2006, o 19:20 przez ZB, łącznie zmieniany 1 raz.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Wykonanie sie obrot joy'em zgodnie z ruchem wskazówek zegara z jednocześnie wciśnietym fire (funkcja auto-fire musi być wyłączona).
Shaq
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2006, o 15:24

Post autor: Shaq »

norbi pisze:Wykonanie sie obrot joy'em zgodnie z ruchem wskazówek zegara z jednocześnie wciśnietym fire (funkcja auto-fire musi być wyłączona).

No tak, tylko tu chodzi o to, jaki to klawisz na klawiaturze odpowiada za ten mega shot. :roll:
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

przeciesz napisal ze musisz trzymac wcisniety FIRE (P-CTRL) i zrobic obrot przy uzyciu joy'a (kursorow). Oczywiscie jesli masz ustawiony Keyboard Layout "B"
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
ODPOWIEDZ