Bump 'n' Burn

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Dana
Posty: 6
Rejestracja: 9 sie 2006, o 23:26

Bump 'n' Burn

Post autor: Dana »

Witam,

Otóż ściągnąłem ową grę z planetemu.net. Wszystko się zainstalowało na hdd bez problemu, ale kiedy próbowałem uruchomić gierkę WinUae dostawał freeza po kliknięciu na ikonke. W ReadMe przeczytałem "then assign as neccessary to a logical drive you are in", nie wiem z czym to sie je proszę o pomoc :D

Czy może problem leży gdzie indziej ?
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Musisz dopisać odpowiednie assigny, czyli przypisać to, co domyślnie system szuka na dyskietkach do dysku twardego. Po zainstalowaniu nie było żadnej informacji na ten temat?
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Dana
Posty: 6
Rejestracja: 9 sie 2006, o 23:26

Post autor: Dana »

Nie, po zainstalowaniu wyskoczyło tylko coś w stylu reboot and go. Jak klikam na ikonke nic nie prosi o dyskietki czy cdeki tylko następuje zwis i musze zrestartować. Ściągnąłem 7dyskietkową wersję cd32 więc to pewnie rip (albo skopiowane pliki, bo podczas instalacji pisze ze rozpakowywuje archiwa arc) z płyty.
Jak się dopisuje assigny nie mam zielonego pojęcia, miałem amisie cd32 bez dysku twardego więc takie rzeczy są mi obce :D
Awatar użytkownika
OSH
Posty: 291
Rejestracja: 12 maja 2006, o 11:11

Post autor: OSH »

Mam dziwne wrażenie, że posiadasz wersję, ktora jest zaopatrzona w patch, resetujący Amigę w wypadku posiadania niewystarczającej ilości pamięci CHIP-RAM. Czy przypadkiem w tym oknie nie pisze coś o braku pamięci CHIP? Jeżeli dasz "reboot" to się powinno uruchomić po resecie. Wal na GG w razie problemów :)
A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LG10x30x40, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C64, C64+1541-II:), C-64G
ODPOWIEDZ