Dyskietka czy Config ?

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Dyskietka czy Config ?

Post autor: Szoszo »

Mam problem (i pewnie nie tylko ja) bo w niektórych grach emu prosi o zmiane dyskietki. Zmieniam oczywiście na ta którą prosi i wciskam fire. Ku mojemu zdziwieniu nadal prosi o tą samą dyskietkę (któż nie spotkał się z tym problemem).

Moje pytanie jest takie, co może powodowac ten błąd. Co należało by sprawdzić i jak najlepiej usunąć wadę. Jeśli są tu ludzie którzy mają pojęcie oco mi chodzi ( a wiem że są :wink: ) to prosił bym o udzielenie sie w rozmowie :roll: z góry dzieki :) Jeśli kogoś interesuje czemu takowy temat założyłem to mówie że mam taki problem z grą Rooster 2 jak i Space Crusade, no i oczywiście żeby nie powstawały więcej posty związane z tego rodzaju błędem. Rozwiążmy problem raz na zawsze :D
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
kaaboom
Posty: 23
Rejestracja: 15 paź 2006, o 20:57

Post autor: kaaboom »

Jesli do momentu poproszenia o 2 dysk wszystko wgrywalo sie bez problemu a po wlozeniu 2 wogole nie czyta i nadal prosi o zmiane. . . to jak na moje oko problem dyskietki.Nie jestem expertem wiec reki sobie nie dam uciac--"
Co do problemu z twoimi grami:

Space Crusade-sciagnij z planetemu wersje[cr Nemesis] i powinno dzialac jak trzeba

Rooster 2-prosi o zmiane dyskietki wrzucasz druga, za moment znowu wyskakuje "zmien dyskietke" to wrzucasz pierwsza i cieszysz sie nasza rodzima produkcja ^^
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

Co do Roostera to powiem tylko tyle że zmieniałem te dyskietki kolejno wtejwewte niewiem jak długo i cały czas pisze to samo. 8) ZMIEŃ DYSK

:P:D :roll: taka śliczna giereczka i tak się marnuje

Problem z Roosterem naprawiony :lol: wreszcie. Zrobiłem jak mówiłeś tylko że przyłożyłem się bardziej do tego (użyłem magii :P ) i gra ruszyła dalej :D
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

Nie zawsze emu "łapie" zmianę dyskietki, spróbuj wcisnąć "eject" potem wgrać obraz dyskietki.
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
ODPOWIEDZ