problem z uruchomieniem speedball 2

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
BODIE
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2006, o 14:54

problem z uruchomieniem speedball 2

Post autor: BODIE »

doslownie wczorajj znalazlem te stronke i jak z dawnych lat pogralem min w jaguara -moja najl gra monstone itd

wracajac do tematu mam problem z uruchomieniem speedbala 2 uzywam winue i kickstarta 1,3 po nacisnieciu start mam czarny obraz czekalem 5min nawet wiecej i ciagle to samo mozecie doradzic jakie config dac aby dzialalo dalem na szukaj w forum ale nie ma tam odp na dreczac mnie pytanie jak odpalic tego diabelka!
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

A czy widzisz "rączke z dyskietką" po uruchominieniu emulatora?
W jakim formacie masz tą grę?
BODIE
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2006, o 14:54

speedball

Post autor: BODIE »

mam format adf a jak mam rozumiec raczka z dyskietka

ja uruchamiam winue wkladam giere w dfo
w rom daje kickstart 1,3 a w configu mam na common
chipsecie nic nie zmienialem

ale dzieki postowi na tej stronie uruchomilem jaguara bo trza bylo w chipsecie zmienic moze speedbal tez trza zmienik cos w tym stylu

a jesli chodzi o rke z dyskietka to nic mi sie takiego nie pojawia poprostu odpalam winuae i potem gre ale mam kolorowy zamazany obraz po wcisnietu start przez ilamek sekundy a potem tylko widze ciemnosc:(
Awatar użytkownika
aMifan_t13
Posty: 116
Rejestracja: 3 sty 2006, o 19:55
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: aMifan_t13 »

W ogóle kurde w dupe jeża jak w SpeedBall 2 zmienić ustawienia klawiatury? Gra chodzi pięknie spod DosBoxa,ale jest jakieś badziewne ustawienie klawiszy i nie da się grać sensownie.

Zawsze jeszcze można zaemulować wersję z PSX`a,ale nie o to chodzi :)
"Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz."

Giovanni Falcone, włoski sędzia śledczy, poległy w walce z mafią.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Jesli chodzi Ci o DOSBOXa, to pomyliles forum, a jesli o zmiane ustawienia klawiatury pod WinUAE, to wszystko mozesz ustawic w zakladce GAME I/O
ODPOWIEDZ