elwira 1 i 2

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
harwaster
Posty: 55
Rejestracja: 5 lut 2007, o 12:32

elwira 1 i 2

Post autor: harwaster »

mam problemy z uruchomieniem elwiry 1 i 2pl uzywalem 4 ustawien wineau sciagnietych ze strony i zaden nie dał rezultatow ani jedna ani druga czesc sie nie uruchamia najczesciej staje mi gra w miejscu czerwonej dyskietki pomozcie bo mi zalezy na jej wystartowaniu rozumiecie mętalność jeszcze raz mentalność do starych gier acha kickstart v3.0 39.106 a configurancja to wszystkie jakie sciagłem gotowe ze stony
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Na ustawieniach A500/600 i kicku 1.3/2.0 smiaga bez problemu tak samo jak i waxworks. Na kicku 3.0 niesprawdzalem.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

to mętalność czy mentalność. . . a może raczej chodziło Ci o sentyment :P ? Z tego co widzę sporo gier Ci nie działa. Pamiętaj że jak ustawiasz konfigurację ocs/ecs to i kickstart winien być odpowiedni (1.3 powinien prażyć).
AXE Capoeira!
harwaster
Posty: 55
Rejestracja: 5 lut 2007, o 12:32

Post autor: harwaster »

BadMojo dzięki już zatribiłem narazie po testach na tych ustawieniach mi chodzą wszystkie gry dzięki :P :P :P :P :P :P
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Miałem ten sam problem na początku,kwestia wprawy w ustawieniach,dlatego jeszcze raz polecam Lemonade-oszczędza naprawde wiele problemów. :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
ODPOWIEDZ