CANNON FODDER - Potrzebna pomoc w instalacji

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
mivi
Posty: 34
Rejestracja: 10 mar 2007, o 00:14

CANNON FODDER - Potrzebna pomoc w instalacji

Post autor: mivi »

Witam,
z góry przepraszam za noobowskie pytanie, ale mam Cannon Fodder w ADF i moje pytanie brzmi: jak toto zainstalować? Jak wkładam obraz dyskietki do WinUAE podczas działania OS (ściągniętego z niniejszej strony) to nie mogę tego zainstalować w żaden sposób. Próbowalem to zrobić z WHDL, ale jak ściągnąłem instalkę i odpaliłem pokazało mi się okienko o prośbę włożenia dyskietki nr 1. Włożyłem, klikam na OK i wtedy się zawiesza (to nie problem obrazu bo próbowałem zamontować już 3 różne wersje). Co robić? Proszę o pomoc.
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Witaj. Otoz testowalem instalke gry Cannon Fodder i faktycznie zawiesz sie ona przy
probie odczytu z dyskietki. Prawdopodobnie dlatego, ze Cannon Fooder to gra non
dosowa, a instalator wymaga dyskietek, ktore nie byly by modyfikowane takze o ile
wiem, wersje do pobrania z netu odpadają. Dlatego polecam Ci sciagnac wersje HD
ze strony www.amiga.magix.name - dziala poprawnie i nie trzeba nic kombinowac,
nawet save'y zapisuje na dysku twardym [czego nie udalo mi sie natomiast z 2 czescia].
Ja sciagnelem konkretnie ten plik. I przy okazji proponowalbym dodac adres do strony
www.amiga.magix.name do regulaminu dzialu Szukam gry z zaznaczeniem ze na tejze
stronie sa do pobrania wersje HD. Acha, jeszcze uprzedzajac Twoje pytanie pliki z tej
strony rozpakujesz wtyczką do Total Commander'a lub programem UnLZX dla Windows.
Edito: save;y w Cannon Fodder 2 tez dzialaja, ale nalezy sciagnac konkretnie wersje o
nazwie Cannon Fodder 2 (IPF 0104) (WHD 1.9) - bezposredni link (po zalogowaniu).
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
mivi
Posty: 34
Rejestracja: 10 mar 2007, o 00:14

Post autor: mivi »

Dzięki za szybką odpowiedź :) Teraz na pewno będzie działać :) Poza tym fajna stronka - dużo na niej gier. Dzięki raz jeszcze.
ODPOWIEDZ