WB31PL

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
hincolo
Posty: 23
Rejestracja: 15 lip 2005, o 08:42
Lokalizacja: Gniew

WB31PL

Post autor: hincolo »

Witam
Mam taki oto problem- sciagnalem WB31PL z Waszej strony, wypakowalem, skonfigurowalem itp, jak bylo napisane. Odpalam go. pokazuje mi sie Workbench, wszystko ladnie i pieknie. Jednakze, po okolo 2 minutach, wszystko sie "wywala", pojawia sie to okno z Windowsa, gdzie jest napisane "wyslij komunikat o bledach/ nie wysylaj" (wiecie, o co chodzi). Podobnie jest, jezeli np odpale gre z poziomu twardego, np Dungeon Master 2, tylko tutaj po chwili ekran po prostu robi sie czarny i tyle.
Moglby ktos cos na to poradzic?
Dzieki
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Trudno określić, może sprawdź na rożnych wersjach WinUAE, ewentualnie może to
być wina karty graficznej/dźwiękowej, nie jestem pewien czy to wina sterowników.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
lam33k
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2007, o 22:36

Post autor: lam33k »

Tam w szczegółach raportu jest kod wyjątku w formacie 0x000000, dobrze by było jak byś to podał, ułatwi to rozwiązanie - bo w brew pozorą nie są to jakieś śmieci wypluwane losowo przez windows ;) :D
hincolo
Posty: 23
Rejestracja: 15 lip 2005, o 08:42
Lokalizacja: Gniew

Post autor: hincolo »

Dobra, dzieki, jak bede w domu to przekopiuje ten raport i go zamieszcze. Ale moglbys mi, lam33k, podac, gdzie dokladnie jest ten "kod wyjątku w formacie 0x000000". Raczej na poczatku, blizej konca tego raportu?
Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 52
Rejestracja: 5 mar 2004, o 22:18
Lokalizacja: Bębło pod Krakowem
Kontakt:

Post autor: XaNtoR »

Ja miałem to samo na moim starym Celeronie 2.8Ghz ale na Intelu Core 2 Duo 2Ghz problem zniknął 8)

Podkreślę, że Celeron 2,8Ghz to jest nadal mój komputer stacjonarny a Core 2 Duo 2Ghz to mój (już) roczny laptop :wink:
AmigaAmigaaMiga mi przed oczami...
ODPOWIEDZ