emulacja james pond III operation starfish

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

vaapu

Re: emulacja james pond III operation starfish

Post autor: vaapu »

Wiem, że ten wątek jest już dość stary, ale mam ten sam problem z emulacją Jamesa Ponda i nie mogę sobie z tym poradzić... Chodzi o konkretne ustawienia Chipseta i CPU - jakie mają być?
Mam ściągnięty ten program Lemonade, ale szczerze mówiąc kompletnie go nie łapię... Próbuję więc ustawiać coś na własną rękę, ale już nie bardzo mam pomysły...
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: emulacja james pond III operation starfish

Post autor: olesio »

Aby grać wygodniej bez wachlowania dyskietek, polecam ściągnąć wersję AGA lub CD32
działającą z twardego dysku - do pobrania z tej strony. Natomiast z działu pliki pobierasz
partycję WB autorstwa DeathMieszko. Pod nią uruchamiasz gry. Jednak jakbyś miał z nią
problemy to na Prywatną Wiadomość dostałeś instrukcję skąd ściągnąć "goły" system WB,
który ja przygotowałem, oraz instrukcję jak go używać i wgrać do niego gry aby móc je
uruchomić, w razie dalszych pytan pisz na forum. I mam nadzieję że sobie poradzisz :)
EDIT: teraz zauważyłem, że nie zarejestrowałeś się na forum, więc nie moge Tobie w
żaden sposób wysłać prywatnej wiadomośći. Zarejestruj się więć może i napisz tutaj
jeszcze raz albo podaj maila to wyślę tę instrukcję. Myślę że warto się zarejestrować.
EDIT: sprawdziłem, James Pond 3 wymaga nowszego niż 16.4 pakietu WHDLoad, no a
taki jest w Workbenchu DeathMieszka i moim. Dlatego polecam pobrać z tej strony
najnowszą wersję 16.9 i wypakować (najwygodniej pod Total Commanderem) to co
znajduje się w podkatalogu C do podkatalogu C, który jest w folderze z Workbenchem.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
ODPOWIEDZ