Shadow Of The Beast III

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Shadow Of The Beast III

Post autor: VeloN »

Witam mam problem z odpaleniem na uae Shadow Of The Beast III otóż jak pierwszy raz ściągnołem wersję z emulacji.net gra mi sie restartowała po wybraniu Start Game natomiast jeśli ściągnołem wersje z planetemu.net gra działała pięknie :) następnego dnia kiedy chciałem sobie zagrać znowu gra sie restartowała po wybraniu Start Game próbowałem wszystkiego zmieniałem znowu wersję konfiguracje emulator na WinFellow było jescze gorzej mianowicie obraz fatalny jakieś czarne kreski prostokąty itd w ogóle sie nie da grac moja obecna konfiguracja to taka jak w mojej prawdziwej A500 która teraz jest w naprawie czyli:

Chip: 512 kb Slow: 512kb
Kick 1.3
CPU: 68000 A500 Speed
Chipset: Ocs (zmieniałem na ECS nic nie pomogło)

zmieniłem też na konfigurację podaną w emulacji.net czyli:

Chip: 8 MB, Slow: 1 MB
Kick 1.3
CPU: 68000 A500 Speed
Chipset: Full Ecs (przełanczałem również na Ocs nic nie pomogło :evil: )

Gra niestety od tamtej pory restartuje się robiłem wszystko co mogłem a na prawdziwej amidze działało. I po ściągnięciu romu z Emulacji.net mi też działała przez jeden dzień na Chip: 512kb i Slow: 512kb
Prosze pomóżcie :!: :!: :!: będe wdzięczny :D.
A500 Kick13 1MB Ram :)
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

a sprubuj polecieć na takiej (podobnej) konfiguracji:

CPU - 68000 [v]More compatible // Match A500 Speed
Chipset - Full ECS [v]Fast Copper // Sprites and Sprites vs. Playfield // Emulated, 100% accurate
ROM - 1.3
RAM - Chip 2MB , Slow - none , Fast - none , reszta wyłączone


sam na tekiej lece i mi działa, ver. UAE 8.27 :wink:
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: VeloN »

już wiem poprostu w konfingu z A500 trzeba odpalić pierwszą planszę potem grać w następne :)
A500 Kick13 1MB Ram :)
ODPOWIEDZ