Nagrywanie

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Benefactor
Posty: 79
Rejestracja: 26 mar 2008, o 14:19

Nagrywanie

Post autor: Benefactor »

Gram w Mentora i moje wyczyny chciałbym uwiecznić w pliku AVI 8) . Używam do tego celu, programu o nazwie Camtasia Recorder 5. w programie ustawiłem, aby po naciśnięciu ALT+F9 program rozpoczynał/pauzował nagrywanie. Niestety, kiedy mam włączone UAE i gram w Mentora to po naciśnięciu ALT+F9 program nie pauzuje nagrywania, więc w zakładce Input w UAE, ustawiłem Configuration #1 i odznaczyłem ptaszka.

Wtedy recorder działa poprawnie, ale klawiatura w UAE nie reaguje(nie działa/ nie wykonuje operacji po wywołaniu klawisza(przez naciśnięcie go na klawiaturze).

Pomóóżcie mii :cry: .
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ja do nagrywania gier na pełnym ekranie polecam Ci
program FRAPS, a potem kompresje olbrzymieog pliku wynikowego avi przy użyciu na
przykład programu ViertualDub. Możesz też ustawić nagrywanie do pliku avi w WinUAE,
w zakładce "Output", ale wtedy musisz mieć raczej szybki procesor (do FRAPSa także)
i ustawić w opcjach w zakładce "Display" rozdzielczość 320x240 i grę w okienku, bo w
przeciwnym wypadku w efekcie nagrywania i kompresji będziesz miał zmiast płynnej gry
slimaczący się "pokaz slajdów". Przynajmniej ja tak mam i musze zmienić rozdzielczość.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
ODPOWIEDZ