Problem z grą Ruff'n Tumble

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Gość

Problem z grą Ruff'n Tumble

Post autor: Gość »

Witam.

Jestem nowym uzytkownikiem emulatorów i obecnie używam emulatora winfellow. Sciagnołem go ze strony głównej Emulacja.pl od razu z konfiguracją pod amige 500. A także gre Ruff'n Tumble . I tutaj wałsnie jest problem kiedy już wszystko ustawie i zaczynam emulacje wszystko gra i buczy aż do momentu rozpoczecia gry. Po rozpoczęciu nie widze swojej postaci. Nie wiem co jest próbowałem inne wersje tej gry z inneych stron ale problem za każdym razem nie widze swojej postaci. Może to wina mojego systemu operacyjnego Win XP albo jakiegoś błędu przy konfiguracji (zaznaczam że sciagnołem skonfigurowaną wersje ze strony głównej) i wersja winfllow jakiej używam to alpha v0.4.4 . Jak ktoś miał lub ma podobny problem z tą grą niech napisze może wspólnymi siłami coś wymyślimy.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Problem z grą Ruff'n Tumble

Post autor: Shoonay »

Niewarto ;)
Winfellow od początku istnienia był małym emulatorkiem, nie potrzebującym mocnych konfiguracji, ani też nie oferującym dobrych wyników w emulowaniu.
Ta ostatnia alpha to już w ogóle porażka, działa porównywalnie "wolno" (na słabym sprzęcie) do WinUAE a nie oferuje nawet 10% jego możliwości.

Ściągnij sobie najnowsze stabilne WinUAE (lub pare wersji starszą - zależnie od mocy twojego sprzętu), przynajmniej masz pewność że autor nad nim ciągle pracuje (patrz kolejne bety na EAB) a liczna grupa użytkowników z chęcią pomoże. 8)
ODPOWIEDZ