Czemu nie działa Ruff 'n' tumble'er

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Nsx

Czemu nie działa Ruff 'n' tumble'er

Post autor: Nsx »

Jakiś czas temu ściągnełem z tej storony grę Ruff 'n' tumble i nowy WinUAE i nie diała. Wszystko ładnie skonfigurowałem i kicha nie działa. Czy ktoś wie jak to uruchomić :?:
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Też ściągnąłem z tej strony tą gre, emulator z innej ale to nie powinno być powodem problemu. Napisz jaką masz konfiguracje, bo u mnie wszystko ładnie działa...
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
mattii45
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:59

Post autor: mattii45 »

Fre pisze:Też ściągnąłem z tej strony tą gre, emulator z innej ale to nie powinno być powodem problemu. Napisz jaką masz konfiguracje, bo u mnie wszystko ładnie działa...
bardzo bym prosił o podanie konfiguracji na jakiej tobie chodzi. bo mi wyskakuje błąd podczas wczytywania <na ekranie jest tylko buźka tego blondyna> i nie idzie dalej. ja już prubowałem wiele konfiguracji i dalej nic .
plis podaj swoja
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

wyjscie jest proste. sciagnij starsza wersje emulatora i ustaw config np taki powinno ruszyc bez problemu :)
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
mattii45
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:59

Post autor: mattii45 »

dzieki wszystko ładnie :) chodzi
ODPOWIEDZ