Strona 1 z 1

Cannon Fodder - problem z uruchomieniem.

PostNapisane: 20 maja 2012, o 12:45
przez cooboos
Witam. Podczas uruchomiania gry Cannon Fodder przez WinUae pobranej ze strony emulacja.net gra nie włącza się - pojawia się logo Fairlight, po jakimś czasie pojawia się nazwa gry, a potem znowu, logo Fairlight i tak cały czas. Z czego to może wynikać?

Re: Cannon Fodder - problem z uruchomieniem.

PostNapisane: 20 maja 2012, o 13:43
przez Anthrox
Trzeba wcisnąć lewy przycisk myszki.
Sugeruję też, wypróbować gotowego exeka:

http://thecompany.pl/gra/Cannon+Fodder

Re: Cannon Fodder - problem z uruchomieniem.

PostNapisane: 28 maja 2012, o 21:27
przez Mierzwus
Skoro znalazłem tutaj temat to się podepnę, lecz z innym problemem. Otóż do momentu pojawienia się melodyjki i napisu tytułowego jest ok, lecz gdy ma się zmienić na następny obraz czyli do przewijania tych zdjęć to muzyka się zawiesza i po czasie robi się reset gry. To sobie myślę, że skoro nie czyta tego to po prostu pominę to i pójdę dalej. Ok, wczytuje i mam teraz wymienić na dyskietkę nr. 2, więc tak robię i jak zacznie czytać to ekran miga mi na niebiesko a gry dalej nie czyta. Z HUDa widzę, że on przeczytał raz dyskietkę tylko tak by zniknęła prośba o zmianę a potem już z nią nic nie robi. Obrazy ściągałem stąd i planetemu (chyba tak się zwie)

Re: Cannon Fodder - problem z uruchomieniem.

PostNapisane: 29 maja 2012, o 03:13
przez olesio
Ja bym polecał zamiast grać z adfów to w wersję WHDLoad z emulowanego twardego dysku. Na sieci można znaleźć potrzebne adfy z systemem WB 3.1, a goły "wystarczy" do tego celu. Z Adfami nie pomogę do Cannon Foddera, bo ja jeśli tylko się da, a na ogół się da unikam grania z adfów, ponieważ jest to powolne i mało wygodne. Dlatego polecam szczerze WHDLoad. Informacje jak instalowac system i WHDLoad oraz gry znajdziesz na http://apc74.ppa.pl/tutoriale.html tylko że nie musisz kombinowac oryginalu gry i jej instalowac. Wystarczy ją pobrać (jak wiele innych popularnych gier w wersjach WHDLoad) ze strony: http://whdownload.com i rozpakowac do katalogu z emulowanym dyskiem twardym. A poza tym Anthrox już napisał i polecił Ci nasz twór stworzony dla osób chcących szybko i bezproblemowo pograć w kultowe amigowe gry. Także zapraszam do pobrania gotowego exeka ze strony http://thecompany.pl :)

Re: Cannon Fodder - problem z uruchomieniem.

PostNapisane: 30 maja 2012, o 22:42
przez Anthrox
Od siebie dodam, że planowana jest aktualizacja - szczegóły w newsach ;)