Pinball Dreams-rekordy

Tutaj możecie się pochwalić swoimi rekordami osiągniętymi w różnych grach.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

ja jakoś nie mogę się przemóc do tych innych stołów - nightmare za dobry jest :x
If you live with apes man, it's hard to be clean
Arachnid
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2004, o 16:28
Lokalizacja: Mars

Post autor: Arachnid »

Mimo ze tu nowy jestem to jednak jestem dosc mocnym weteranem Pd.
Gralo sie miesiacami w ta gre i pobijalo wlasne wyniki z rodzinka. Gra samemu to juz nie to samo.
Na ta chwile moj nieoficjalny wynik sprzed lat wynosil cos ok 3,5 mld moja starsza miala cos kolo 5 mld (wrrr nigdy jej nie pokonalem). Oczywiscie na nightmarze.
Na ignition marne wyniki byly jakis taki nieciekawy ten stol (srednio cos kolo 100 mln
Na westernowym stole tez nie bylo super wynikow (tutaj nawet nie pamietam).
A na koncertowym stole tez cos kolo 1 mld bylo (kilkukrotne World tour robi swoje).

Wracam do gry zacznijcie sie bac stary wyjadacz powraca.
Super jackpoty przychodzcie.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Odświeżam temacik ;) Okres ferii więc może znowu zaczniecie grać. Wolnych miejsc nie zabraknie, aby zaistniec na liście. Tymczasem Slesz zaczyna katować nowe rekordy, na razie objął prowadzenie na 3 stole.

Pozdrawiam ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Michajster
Posty: 215
Rejestracja: 18 cze 2003, o 14:59
Lokalizacja: Czepino

Post autor: Michajster »

O ferie bedzie grania, tez bedzie krecenie filmu, dobry czas. Niech ktos pobije mój rekord na ignition bo samego siebie nie chce mi sie bic, a kto lepszy jest ode mnie na beat box??
AMIGA 600HD APOLLO 630/40 16MB FAST 2MB CHIP HDD 40MB

AMIGA 500+ 2MB CHIP
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Jak Wirus zaktualizuje stronkę, to się wszyscy dowiemy. Ciekawe, no kto mógł pobić ten jakże wyżyłowany rekord na beat box :) :) :). A najbardziej ciekawe jest to jaki wynik osiągnął. Ech, jaki by nie był - to musiał być przypadek :) :lol:
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

były małe problemy z serwerem stad brak aktualizacji. Już jest dobrze i mam nadzieję, że zostanie dobrze :)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

No i nasz nowy zawodnik Slesz ustanowił kilka ciekawych rekordów na wszystkich stołach. ;) Gratulejszyn.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Tak, tak, ale zdaje się, że i tak już nikt nie gra w tą grę :( :arrow: :roll:
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

odnośnie mojego linku w podpisie to nie mogłem dać normalnego bo opis by był za długi. Musiałem go skrócić, ale u mnie działa elegancko i myślę, że u innych też. Czy się myle?
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Faktycznie u mnie już dobrze, widocznie miałem jakies problemy z explorerem, bo za nic nie chciało się uruchomić, a z pełnego adresu wchodziło od razu. Najwidoczniej to wina coraz większej kaszany na moim kompie :/ . Ale generalnie juz chodzi, sorry za fatygę :/
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

odświeżam temat bo mamy nowego zawodnika i nowych forumowiczów więc może cos się ruszy. Tym bardziej, że okres wakacji ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
LarvaExotech
Posty: 96
Rejestracja: 8 cze 2005, o 16:41

Post autor: LarvaExotech »

Ja w PD jestem słaby... mój rekord to 6 mln (nie mld!) na ignition. Gram jeszcze na steelwheel... nightmare'a i music box'a nie lubie... Ignition rocks!
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

nie jest tak źle, zresztą nikt tu nie gra na życe i śmierć tylko, żeby spróbowac swoich sił i zaistnieć na liście więc jak masz ochotę to wysyłaj do mnie screena ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Ja niedawno próbowałem cosik w tym temacie, ale te 30 banieczek na Ignition to naprawdę dużo ;) . Nie jest łatwo to pobić tymbardziej, że bila z lewego przy trafianiu w środkowe światełko do napisu Ignition często wędruje za łapkę i spada w otchłań, a patent z podniesieniem łapki i tilt o wiele rzadziej skutkuje niż na innych stołach. Poza tym Ignition wydaje się o wiele mniej dopracowany niż kolejne stoły.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
LarvaExotech
Posty: 96
Rejestracja: 8 cze 2005, o 16:41

Post autor: LarvaExotech »

Oto w tym stole chodzi. Jest dużo przestrzeni; jak w kosmosie. Chodziło o stworzenie klimatu takiej "pustki" - tak mi się przynajmniej wydaje.
ODPOWIEDZ