Reunion AGA

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
mangelus
Posty: 62
Rejestracja: 23 lut 2004, o 12:33
Kontakt:

Reunion AGA

Post autor: mangelus »

Poszukuje pelnej 9 dyskietkowej wersji w/w gry w wersji angielskiej... na planetemu i retro.makii dostepna jest wersja bez dyskietki 6,7,8..... wersja niemiecka jest 9 dyskietkowa... a tego jezyka ni chole.... nie rozumiem :P
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

zawsze gdy ja uruchamiam, niewazne jaka wesje, gra staje przed momentem wyboru postaci, widac tylko menu u gory.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Znalazłem w swoich zbiorach wersję do instalacji na hd tylko nie wiem jaka to wersja językowa, sprawdź, do ściągnięcia tutaj.
Jest też do tego jakiś dodatkowy crack do ściągnięcia tutaj

I oprócz tego znalazłem wersje CD32 na hd wzbogacona o demko i przerwyniki w grze. Do ściągnięcia tutaj
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
mangelus
Posty: 62
Rejestracja: 23 lut 2004, o 12:33
Kontakt:

Post autor: mangelus »

Dzięki Wirus :D ...
Jak kogos to zainteresuje znalazlem stronke na ktorej mozna znalezc wszysko o REUNION
http://priv.twoje-sudety.pl/~reu32/menu.htm
feyd_hark
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2006, o 10:08

Post autor: feyd_hark »

Pobrałem wersje dla CD32, mam problem :/ - gra działa na Emulatorze, ale kiedy wrzucam ją na moja Amige* na twardy, to po uruchomieniu mam szary ekran z czarną obwódką do okoła, ogólnie gra nie uruchamia sie. Czy ktoś mi powie, jak moge uruchomic Reuniona z twardego na Ami? wersja niemiecka to samo.

*mam Amige 1200 z rozszerzeniem 4MB FAST.
Dziękuje za pomoc.

Ok, rozwiązałem problem -->> edycja pliku main.exe i podanie tam ścieżki gry, gdzie jest zgrana. pzdr
ODPOWIEDZ