Kto ma SWOS 95/96 lub/i SWOS 96/97 na dyskietkach???

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
szoczek7
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2005, o 23:39

Kto ma SWOS 95/96 lub/i SWOS 96/97 na dyskietkach???

Post autor: szoczek7 »

Cześć,
mam ogromną prośbę do użytkowników, może znajdzie się wśród was ktoś kto będzie mógł mi pomóc. Szukam kogoś kto mógłby mi przegrać na dyskietki Sensible World of Soccer sezon 95/96 i 96/97 na dyskietki ( najlepiej oba ) Kilka i kilkanaście lat temu zjechałem na tym parę joysticków i zarwałem mnóstwo nocek. Kiedyś pożyczyłem tą grę kumplowi i niestety oddał mi ją z błędem. Chiałbym przypomnieć sobie stare czasy i jeszcze w nią pograć. Bardzo mi na tym zależy. Wyślę dyskietki na wskazany adres i wszystko opłacę. Może będę w stanie zapłacić także za przegranie ( jakąś rozsądną cenę ). Po prostu szukałem już wiele sposobów i nic. A nie mam pojęcia jak zgrać te gry z internetu na dyskietki tak, żeby chodziły na Amidze. Po prostu się na tym nie znam. Proszę o odpowiedź kogoś, kto mógłby mi w tej kwestii pomóc.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

zapraszam na priff (e-mail, gg, PW)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Musiałbym Amige uruchomić, a nie wiem czy jeszcze robi. W każdym razie mam tą gierkę :mrgreen:
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
ODPOWIEDZ