Karcianki 3/5/8,1000 i Kierki

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
ethan72
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2004, o 18:55
Lokalizacja: Słubice

Karcianki 3/5/8,1000 i Kierki

Post autor: ethan72 »

Kiedyś kupiłem taką dyskietkę nie pamiętam jakiej polskiej firmy !? i były tam 3 gry karciane 358,1000 i Kierki może ma ktoś jeszcze ? oczywiście wszystko było ładnie zrobione i po Polsku ! Prosił bym o obraz takiej dyskietki ,tudzież linka !
Guano z majonezem jest git !
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Awatar użytkownika
ethan72
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2004, o 18:55
Lokalizacja: Słubice

Post autor: ethan72 »

Dziękuję, ale 150 zł za płytkę nie zapłacę :) choć zawartość jest napewno tego warta,ale jestem bezrobotny :(
Guano z majonezem jest git !
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

A na dostęp do internetu Cię stać? Jeśli IP nie kłamie, to korzystasz również z kablówki. Innego linka raczej nie znajdziesz, więc proponuję z niego skorzystać.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Blod pisze:A na dostęp do internetu Cię stać?
Oj Panie adminie pierdoły pan gada. Również jestem bezrobotny, chwytam się co chwila to różnych zajęć by choć rachunki opłacić. A 150 zł w życiu bym za taką płytę nie dał. Toć to już połowa mojego czesnego.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
mielcarz
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2005, o 18:18

Post autor: mielcarz »

Może troche tanie tutaj jest cała płytka za 28 zeta http://www.emunews.piwko.pl/cdrom.php?id=amicd1 :)
Wesołych świąt
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Z tego co widzę to nie jest to o co pytał ethan. Druga sprawa - wszystkie (a na pewno większość) gier z tej płyty ściągniesz za darmo i legalnie z netu. A proceder jakim trudni się ta strona (sprzedaż abandonware) jest nielegalny 8) .
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
mielcarz
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2005, o 18:18

Post autor: mielcarz »

BadMojo pisze:Z tego co widzę to nie jest to o co pytał ethan. Druga sprawa - wszystkie (a na pewno większość) gier z tej płyty ściągniesz za darmo i legalnie z netu. A proceder jakim trudni się ta strona (sprzedaż abandonware) jest nielegalny 8) .
Wiem ale karciarza nigdzie nie ma a na tej składance jest szukałem wszedzie
udało mi sie znaleźć tylko to możliwie najtaniej ( bo 150 zeta to juz przesada)
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

BadMojo pisze:Oj Panie adminie pierdoły pan gada. Również jestem bezrobotny, chwytam się co chwila to różnych zajęć by choć rachunki opłacić. A 150 zł w życiu bym za taką płytę nie dał. Toć to już połowa mojego czesnego.
Ale ja też nie twierdzę, że to tanio. Mało osób dziś takie rzeczy kupuje, więc cena musi być wyższa żeby sprzedawca wyszedł na swoje.

Swoją drogą, Twin Spark Soft (producent szukanej gry) ma swoją stronę pod adresem http://www.ceti.pl/~tss/. mielcarz, napisz do nich i spytaj czy możesz kupić ten jeden program, a nie wszystkie. Jak się uda, to pominiesz pośrednika i wyjdzie taniej.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
mielcarz
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2005, o 18:18

Post autor: mielcarz »

Mail poszedł,zobaczymy mysle dopiero po świętach odpiszą
Awatar użytkownika
ethan72
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2004, o 18:55
Lokalizacja: Słubice

Post autor: ethan72 »

A na dostęp do internetu Cię stać? Jeśli IP nie kłamie, to korzystasz również z kablówki. Innego linka raczej nie znajdziesz, więc proponuję z niego skorzystać.
Moderatorze ! Gdy zakładałem internet pracowałem jeszcze , ale teraz męczę się z tą opłatą(jestem na zasiłku do Czerwca opłata 89+39 zł transfer tylko 200 kb) umowa na szczęście tylko do Lipca i jak nie znajdę pracy, to internet się skończy :( i nie tylko internet( dwójka Bajtli)
To już chyba taka nasza Polska proza :(
Guano z majonezem jest git !
Awatar użytkownika
mielcarz
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2005, o 18:18

Post autor: mielcarz »

Ethan72 dziwne ale nie dostałem jeszcze zwrotnego imeila od firmy TSS dzisiaj ponownie poprosiłem ich o numer telefonu zobaczymy ,może odpiszą do jutra. :(
Awatar użytkownika
mielcarz
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2005, o 18:18

Post autor: mielcarz »

Dzisiaj Odpowiedź od TSS:
"> Witam jestem zainteresowany kupnem gry karciaż na amige
> prosze o podanie kontaktu telefonicznego do WAS


Niestety nie sprzedajemy już programów na Amigę.

Pozdrawiam
Krzysztof Wojcieszek"


:| dupa zbita
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

No to nie pozostaje nic innego jak obserwować Allegro (jeśli nie liczyć tej oferty za 150PLN)
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
mielcarz
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2005, o 18:18

Post autor: mielcarz »

Poczekajmy do jutra moze bede miał te karcianki ale nia obiecuje :?
ODPOWIEDZ