Napalm :)

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Dana
Posty: 6
Rejestracja: 9 sie 2006, o 23:26

Napalm :)

Post autor: Dana »

Przeszukałem cały internet wszerz i wzdłuż i nigdzie nie znalazłem Napalm Crimson Crisis w oficjalnej sprzedarzy.

Dlatego chciałbym spytać czy ktoś pomoże mi ją zdobyć "metodami operacyjnymi" :wink:
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Hmm, znalazłem tylko OST:
http://www.exotica.org.uk/tunes/unexoti ... apalm.html
Samej gry nie mogę nigdzie dorwać także, może prywatnie ktoś Ci ją odsprzeda.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Dana
Posty: 6
Rejestracja: 9 sie 2006, o 23:26

Post autor: Dana »

Na Ebaju jest ale w sumie by to wyniosło 120zł, tyle co nówka w dniu premiery o ile się orientuje :) Bez przesady nie będę wydawał tyle żeby pograć przez emu :D

Znalazłem jedno forum gdzie admin reklamuje swojego ftp z dużą ilością gier , no i oczywiście ma Napalma w pełnej wersji z dźwiękiem i intrem. Tylko z tego co wyczytałem on chce "coś za coś" a ja mu nic nie mam do zaoferowania. Jak chcesz oblukać to ci wyśle na pm'a adres tego forum.

Tak poza tym, przeszukałem cały internet i nic nie znalazłem.
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

Jeśli mówisz o FTPku The Bossa i jeśli umiesz porozumiewać się w języku angielski (albo Duńskim ,szwedzkim lub niemieckim :D ) ,to wystarczy z nim grzecznie pogadać przez ICQ ew. mail i powiedzieć że poszukujesz tej gry i znaleźć do kupienia nie możesz - najprawdopodobniej udostępni ci do ściągnięcia tą gry (bo na pełen dostęp nie możesz liczyć )
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
ODPOWIEDZ