Prawo Krwi

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Prawo Krwi

Post autor: NoOne »

Szukam gierki Prawo Krwi, nigdzie nie moge znaleść. moze ktos wie gdzie mozna sciągnąć? Jeżeli ktos ma to prosze przeslac na maila. obojętnie jaka wersja AGA/ECS
[/list]
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Awatar użytkownika
Wolfer
Posty: 49
Rejestracja: 8 sty 2006, o 16:41
Lokalizacja: Turek

Post autor: Wolfer »

nie wiem czy to jest gra na emulator czy pod dosa ale daje linki http://stare.e-gry.net/grapok.php?go=305
http://www.extragry.pl/staregry/?id=387

UWAGA: Na każdej trzeba się zarejstrować :!: :!: :!:
Anticipation of Death is Worse than Death Itself.
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

Nie rób sobie żartów, dajesz linki do płatnych serwisów 2 zł za 3MB transferu. Powstrzymam sie od używania wulgaryzmów i powiem tylko NIE DZIĘKUJE. przecież użytkownicy tego forum mają tą gierke bo było na jej temat kilka postów. Jeżeli zechcą sie podzielić to fajnie, jeżeli nie to przecież nie umre.ale płacic za wersje dosową starej gry NIE BĘDE.
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Awatar użytkownika
Wolfer
Posty: 49
Rejestracja: 8 sty 2006, o 16:41
Lokalizacja: Turek

Post autor: Wolfer »

Nie o to chodzi, że chciałem cię wkurzyć czy coś. Ja nawet tego nie sprawdzałem, bo szukałem tego specjalnie dla ciebie. Nie mam tam kont, więć skad miałem wiedzieć, że to jest płatne :?: :!:
Anticipation of Death is Worse than Death Itself.
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Prawo krwi jakieś 2 dni temu ściągałem z planetemu.net , masz tam obydwie wersje, I ECS i AGA , polecam AGA gdyż ecs jest strasznie okrojona
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

Jak pisalem post z prośbą o pomoc w znalezieniu tej gierki, to jeszcze planetemu niedzialalo. Teraz juz mam tą gierke, dziekuje wszystkim za pomoc.
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Zablokowany