Znaleziono: Final Fight (było: Szukam tytułu gry)

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

Zablokowany
rafalskonecki
Posty: 5
Rejestracja: 22 lis 2006, o 14:55

Znaleziono: Final Fight (było: Szukam tytułu gry)

Post autor: rafalskonecki »

W grze tej chodziło się jednym z trzech gości po ulicy nowego jorku czy innego takiego miasta. Akcja działa się również np. w metrze. Była to bijatyka. Po drodze spotykało się rywali. Gierka 2D. Z tego co pamiętam jeden z nich miał żółtą/pomaranczową koszulkę, inny chyba białą i chyba rurę którą uderzało się przeciwników. Nie mogę przypomnieć sobie tytułu. Przejżałem stare dyskietki z grami ale nie znalazłem tam tej gry. Ktoś kojarzy o którą chodzi?

już znalazłem, jak skasować post?
Awatar użytkownika
phl22
Posty: 296
Rejestracja: 29 sty 2005, o 08:39
Lokalizacja: Newark UK (Zabrze)

Post autor: phl22 »

rafalskonecki
Posty: 5
Rejestracja: 22 lis 2006, o 14:55

Post autor: rafalskonecki »

phl22 pisze:Ta gra to :Final Fight
http://emulacja.net/game_info.php?game_id=641
Dzięki, znalazłem wcześniej :)
Tylko mam problem gdyż, ściągnałem wersję z linka który podałeś i mam wersje z archiwum ściągniętego z eMula i we wszystkich wersjach po wybraniu zawodnika pojawia się czarny ekran i nic sie nie dzieje. Czekam 10 mniut i nic a myslałem, ze dziś sobie pogram :(
Awatar użytkownika
kaaboom
Posty: 23
Rejestracja: 15 paź 2006, o 20:57

Post autor: kaaboom »

Quickstart-Model: A500/2000

Disk 1 of 2 daj do DF0. . .Disk 2 of 2 daj do DF1 po czym odpal gre. . .jesli odpalisz emulacje z dyskietka tylko w DF0. . .to nici z grania --
Ostatnio zmieniony 22 lis 2006, o 19:18 przez kaaboom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

gra dziala tylko na ustawianiech A500 i kicku 1.3
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
rafalskonecki
Posty: 5
Rejestracja: 22 lis 2006, o 14:55

Post autor: rafalskonecki »

dzięki chłopaki :)
Zablokowany