Znalezion: Monkey Island 2 (było: Gra na wielu dyskietkach)

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Wolfer
Posty: 49
Rejestracja: 8 sty 2006, o 16:41
Lokalizacja: Turek

Znalezion: Monkey Island 2 (było: Gra na wielu dyskietkach)

Post autor: Wolfer »

Była to taka gierka na wielu dyskietkach, raczej przygodowa, cośtypu kajko i kokosz tylko bardziej poważna, takie jakby średniowiecze. Gra była też do pomyślenia. Było coś chyba z jakimś tam barem czy hotelem oraz coś ze statkiem co jakieś pijaki tam spali a ty musiałeś chyba jakieś wiadomosći od nich wycisnąć. Acha. Gra zaczynała siechyba tym, że jacyś ludzie siedzieli przy ognisku i rozmawiali a potem jeden odszedł i tak sięgra zaczynała. NA początku chyba cosmostem było co koleś odrazu okradał.

Troche sie rozpisałem, ale proszę o tytuł, będę "dźwięczny" 8)
Anticipation of Death is Worse than Death Itself.
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

Monkey Island 2: LeChuck's Revenge? <--- to raczej będzie to (11 dyskietek, jest ognisko, jest most, są jacyś pijacy w barze na statku)
The Secret of Monkey Island? <--- tutaj też jest ognisko, bary, uchlane towarzystwo (ale gierka jest na 4 dyskietkach i większość szczegółów z Twojego opisu pasuje zdecydowanie bardziej do pierwszego tytułu)

PS A tak w ogóle to ten temat powinien wylądować w TYM dziale. :!:
THE BEST IS YET TO COME
Awatar użytkownika
amigafan
Posty: 694
Rejestracja: 1 cze 2004, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amigafan »

Z opisu to Monkey Island 2.
Robię za darmowy amigowy help-line. Mam nadzieję, że zostanę doceniony. ;)
Awatar użytkownika
Wolfer
Posty: 49
Rejestracja: 8 sty 2006, o 16:41
Lokalizacja: Turek

Post autor: Wolfer »

Tak, to Monkey Island 2 THX
Anticipation of Death is Worse than Death Itself.
Awatar użytkownika
Wolfer
Posty: 49
Rejestracja: 8 sty 2006, o 16:41
Lokalizacja: Turek

Post autor: Wolfer »

mam teraz inny problem z tą grą. Gra ma zabezpieczenie. Wyskakująjakieś kombinacje i ja mam podać powiedzmy ile trzeba chleba i czegoś tam. Można to jakoś ominąć ?
Anticipation of Death is Worse than Death Itself.
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

Wolfer: Jeżeli możesz, to wstaw mi pochwałę za trafnie rozpoznany tytuł gry. ;) W okienku z moim postem, pomiędzy ikonką z napisem cytuj a takim niebieskim kwadracikiem powinna znajdować się ikonka z plusem (Daj punkt użytkownikowi). Z góry dzięki!
THE BEST IS YET TO COME
harwaster
Posty: 55
Rejestracja: 5 lut 2007, o 12:32

Post autor: harwaster »

a z jakiej strony ja sciagles jesli z Planet emulaton to w wersji angielskiej jest droga dyskietka nr1 z literka [a] zamiast tej pierwszej bez literki startuj z tej która posiada ta literke powinno pomoc
Zablokowany