Trans Arctica; Skaut Kwatermaster

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Baranek

Trans Arctica; Skaut Kwatermaster

Post autor: Baranek »

JO!!! Kiedy maiłem amige 600 gradłem w grę pt: Trans Arctica. Bardzo mi się podobała. Myślałem, że znajdę ją na waszej stronce, lae nie ma. Czy mógłbyś jej poszukać. Nie wiem czy tytuł jest dobry. W każdym bądź razie chodzi w niej oto, że jeździsz pociągiem bo krainie lodu i śniegu, kupujesz rózne wagony i rzowalasz przeciwnikó. Drugą grę której szukam to Skaut Kwatermaster. Wiem że ta gra doczekała swojej wersjii na amigę. Pozdrowienia dla wszystkich amigowców!!!
Maciej
Posty: 13
Rejestracja: 2 gru 2003, o 19:32

Ja tez jej szukam

Post autor: Maciej »

zajebista gra, klimacik miodzio jesli ktos gdzies ja to pliissss niech wrzuci na serwa tej stronki!!!!
"Powiem Wam jak zwyciężyłem. Nauczyłem się w końcu przegrywać" - Martin Schwartz
Maciej
Posty: 13
Rejestracja: 2 gru 2003, o 19:32

Ja tez jej szukam

Post autor: Maciej »

ale sie narobilo :P jeszcze ta pisownia, w kazdym badz razie NIECH KTOS TA GIERE ZALATWI !!!!!
"Powiem Wam jak zwyciężyłem. Nauczyłem się w końcu przegrywać" - Martin Schwartz
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Maciej staraj sie nie wysylac 2 razy tych samych postow bo robi sie balagan. Jak popelniles blad w pisowni to trzeba bylo to samemu naprawic.
POCZYTAJ REGULAMIN !!!!
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Skaut kwatermastet jest na stronie http://www.emumania.pl/ pod "k" [kwatermaster]. Tą pierwszą znajdziesz też na tej stronie pod "t" [trans arctica].
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
ODPOWIEDZ